دوشنبه 28 اسفند 1396   00:51:03

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9048154
تعداد بازديد کنندگان سايت: 62693430 تعداد بازديد زيرپورتال: 13789889 اين زيرپورتال امروز: 570 سایت در امروز: 1719 اين صفحه امروز: 249 دريافت RSS در امروز: 201512 دريافت RSS صفحه: 9
اخبار استانی
گزارش عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در دولت تدبیر و امیدگزارش عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در دولت تدبیر و امید
گزارش عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در دولت تدبیر و امیدگزارش عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در دولت تدبیر و امید
1395/10/22 چهارشنبه
گزارش عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در دولت تدبیر و امید
وظایف دامپزشکی استان به اختصار شامل تأمین بهداشت دام و فرآورده‌های خام دامی، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مشترک انسان و دام، فراهم کردن شرایط صادرات، توسعه پایدار و سرمایه گذاری در بخش دام و اجرای الزامات، مقررات و دستورالعمل های بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری، مدیرکل دامپزشکی استان گفت: بی­شک، وظیفه مدیران در جمهوری اسلامی ایران، چیزی جز خدمت صادقانه به ملت نبوده و نیست و مجموعه دامپزشکی نیز به­عنوان خط مقدم حوزه بهداشت و سلامت همواره کوشیده است تا نهایت سعی و تلاش خود را برای حفظ سلامت جامعه به­کار گیرد. اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری با تلاش شبانه­روزی همکاران شبکه­ها و پست­های دامپزشکی و بخش خصوصی دامپزشکی در 3 سال اخیر فعالیت خود را بر خدمت­رسانی به مردم شریف استان متمرکز کرده بود و همواره این مجموعه در تلاش بوده که به دور از حواشی، تنها به رفع مشکلات و ایجاد بستر مناسب برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان­های دولت تدبیر و امید اهتمام ورزد.
دکتر عبدالمحمد نجاتی در ادامه افزود: این تلاش شبانه­روزی همکاران منجر به موفقیت­های چشمگیری در استان شده که از جمله آنها می­توان به موفقیت کنترل بیماری VHS در مزارع پرورش ماهیان سردآبی در کشور و بازگشت رونق تولید و اشتغال به این مزارع، کسب مقام دوم کنترل بیماری  PPR(طاعون نشخوارکنندگان کوچک) در کشور، کاهش بیش از 60 درصدی بیماری­های مشترک تب مالت و سل در گاوداری‌های صنعتی استان، اصلاح و سامان­دهی کشتارگاه­های دام در استان و سالم­سازی گوشت قرمز با ماندگاری در شرایط پیش­سرد، راه­اندازی 2 واحد خانه بهداشت دامپزشکی در بخش­های بازفت و صمصامی شهرستان کوهرنگ، ممنوعیت عرضه، فروش و مصرف مرغ زنده در سطح استان، ردیابی باقیمانده آنتی­بیوتیک و اجرای طرح کد رهگیری در گوشت مرغ­، کنترل تقلبات شیر، ردیابی ماده مالاشیت­گرین در ماهیان پرورشی استان و ضبط و معدوم­سازی ماهی و برخورد قضایی با مصرف­کنندگان این ماده سمی، ضبط و معدوم­سازی بیش از 157 تن فرآورده­های خام دامی غیربهداشتی، صدور گواهی بهداشتی صادرات بیش از 12هزارتن فرآورده­های دامی و خوراک آبزیان و 13هزار راس دام زنده به کشورهای مختلف و ... اشاره نمود.
دکتر نجاتی اظهار داشت: برخلاف برخی از نظرسنجی­ها و اظهارنظرهای غیرکارشناسی و غیرتخصصی، عملکرد 3 ساله دولت تدبیر و امید حاکی از موفقیت چشم­گیر، رضایتمندی عمومی و خدمات بی­نظیر دامپزشکی در حوزه بهداشت و سلامت بوده است. مجموعه پیش رو، جهت تنویر افکار عمومی و گزارش گوشه­ای از عملکرد کارکنان خدوم دامپزشکی به مردم شریف استان و مسئولان محترم، منتشر و تقدیم می­گردد. این اقدامات، نتایج و موفقیت­ها میسر نمی­شد مگر با حمایت­های استاندار محترم و پرتلاش استان و ریاست محترم و همکاران ساعی سازمان دامپزشکی کشور، خصوصاً تعهد و توصیه­ای که به پیگیری در ارتقاء تولید و سلامت مردم داشته­اند.
وی در پایان از الطاف و زحمات استاندار محترم، مسئولان محترم استانی، همکاران خدوم دامپزشکی استان، شورای نظام دامپزشکی استان، همکاران بخش خصوصی دامپزشکی، همکاری و همدلی اتحادیه­های دامپروری و آبزی­پروری و صنایع تولید و فرآوری محصولات دامی استان تقدیر و تشکر می­کنم و به­عنوان یک هم­استانی و بعنوان یک کارشناس، بر عهد و آرمان خود که سلامت مردم است هستم و از این آرمان ارزشمند قدمی کوتاه نخواهم آمد.
 
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری
فايل هاي مربوطه :
عملکرد مقایسه ایعملکرد مقایسه ایعملکرد_مقايسه_اي_دامپزشکي_استان.rar1.17 MB

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است