پنجشنبه 28 تير 1397   23:54:29

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10003956
تعداد بازديد کنندگان سايت: 69979714 تعداد بازديد زيرپورتال: 14987580 اين زيرپورتال امروز: 17757 سایت در امروز: 126593 اين صفحه امروز: 14056 دريافت RSS در امروز: 227217 دريافت RSS صفحه: 209
وزارت جهاد
همکاری علمی آموزشی ایران هلند
1397/2/15 شنبه گسترش همکاری های علمی و آموزشی ایران و هلند در حوزه های کشاورزی،دامداری،شیلات و مدیریت آب

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی که به لاهه سفر کرده با همتای خود تفاهم نامه گسترش همکاری های علمی و آموزشی در حوزه های کشاورزی،دامداری،شیلات و مدیریت آب امضا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از صدا و سیما،دکتر اسکندر زند در حاشیه مراسم امضای این یادداشت تفاهم همکاری گفت:خوشبختانه در زمینه های آب و خاک و افزایش کارایی مصرف آب توافقات خوبی صورت گرفت تا بتوانیم از تجربیات هلند در این زمینه ها استفاده کنیم.

وی با بیان این که هلندی ها در زمینه های گلخانه ها،اصلاح نژادهای دامی و اصلاح نژاد آبزیان تجربیات خوبی دارند،اظهار داشت:موافقت کردیم که کشور هلند در زمینه راه اندازی مرکز توسعه باغبانی در ایران برای خدمات دهی به کشور و همچنین کشورهای منطقه همکاری کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد:همچنین موافقت کردیم تا برخی بذوری که در ایران ظرفیت تولیدشان وجود دارد،با کمک مشترک بخش خصوصی دو کشور در ایران تولید و به بازارهای جهانی عرضه شود.

در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری،معاون وزیر کشاورزی هلند نیز گفت:در دو سال گدشته اتفاقات خوبی رخ داده و ما در زمینه سازندگی تا به امروز همکاری های زیادی با ایران داشته ایم.

خانم سونیما افرود:امروز تفاهم نامه خوبی در زمینه های مختلف کشاورزی و دام با ایران امضا کردیم و برای اجرا بزودی برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی یادآور شد:من برای توسعه همکاری ها بسیار خوشبین هستم.

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است