سه‌شنبه 30 مرداد 1397   14:38:05

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10300080
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72409023 تعداد بازديد زيرپورتال: 14004429 اين زيرپورتال امروز: 5748 سایت در امروز: 34715 اين صفحه امروز: 4590 دريافت RSS در امروز: 233496 دريافت RSS صفحه: 119
انتصابات
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
1397/5/7 يكشنبه
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
طی حکمی، دکتر حسینعلی سلطانی مدیر کل دامپزشکی استان، دکتر سید عباس فاتحی را به سمت معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان منصوب و از زحمات دکتر محمد اسدی که به مدت بیش از نه سال مسئولیت این معاونت را به عهده دار بود تقدیر شد.
 

در متن ابلاغ چنین آمده است:

جناب آقاي دكتر سيد عباس فاتحي

موضوع:ابلاغ مسئوليت

با سلام واحترام

        با عنايت به مراتب تعهد و تجربيات ارزنده جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به سمت معاون سلامت اداره كل دامپزشكي استان چهارمحال و بختياري منصوب مي گرديد. وظايف خطير و با اهميت در حوزه معاونت سلامت و تنوع فعاليت هاي اين بخش مي طلبد كه با بهره گيري از توان همه كارشناسان و صاحبنظران و استفاده بهينه از همه امكانات موجود، همچنين با تلاش مضاعف در جهت پيشبرد اهداف سازمان دامپزشكي كشور در حوزه هاي فني و بهداشتي گامي بلند و اساسي برداشته، و در مسير خدمت به محروم ترين اقشار جامعه در نيل به اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت تدبير و اميد در سايه توجهات حضرت ولي عصر(عج) موفق و پيروز باشيد.

دكتر حسينعلي سلطاني

 مديركل

                                               
              
           
      
                                         

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است