سه‌شنبه 30 مرداد 1397   14:36:59

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10300061
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72408957 تعداد بازديد زيرپورتال: 14004409 اين زيرپورتال امروز: 5728 سایت در امروز: 34649 اين صفحه امروز: 4571 دريافت RSS در امروز: 233493 دريافت RSS صفحه: 116
رفیعی پور
رییس سازمان دامپزشکی کشور در مشهدعنوان کرد: میزان بازدیدهای میدانی مدیران کل ملاک ارزیابی عملکرد آن هاست رییس سازمان دامپزشکی کشور در مشهد و در جمع اعضای کمیته فنی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی اظهار داشت: میزان بازدیدهای میدانی مدیران کل ملاک ارزیابی عملکرد آن هاست و مدیران بایستی از پشت میز نشینی پرهیز کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، دکتر علیرضا رفیعی پور پس از شنیدن نظرات اعضای این کمیته، اعلام داشت: با مسایل استان ها و شهرستان ها بیگانه نیستم و لذا درخواست های شما را مبنی بر بازنگری دستورالعمل ها را درک می کنم.

وی در این خصوص یاد آور شد اولین مورد در این موضوع تفویض اختیار است که به رده های استانی و ملی اعلام کردیم تا در جهت تسهیل امور مراجعان اقدام کنند.

رفیعی پور اظهار داشت: سطح مصوبات کمیته های فنی استان ها و شورای هماهنگی مناطق پنجگانه کشور برای ما بسیار مهم است و باید در این جلسات بخش نامه های زاید و دست و پیگیر را شناسایی کرده و برای رفع مشکل چنین بخشنامه هایی اقدامات لازم و پی گیری های مد نظر را انجام دهند.

وی افزود: در کنار کمیته های تخصصی در سازمان که اعلام بر ضرورت حضور تشکل ها شده است ، کمیته های راهبردی نیز ایجاد گردیده است که ترکیب این کمیته اغلب افراد صاحب نظر و باتجربه هستند.

رییس سازمان دامپزشکی کشور خاطرنشان ساخت: تغییر دستورالعمل ها با سرعت زیادی در حال انجام است و تدوین بخشنامه های جدید با رویکرد کاستن از مشکلات و افزایش خدمات در حال شکل گیری است.

رفیعی پور افزود: سال هاست در کشور اضطرار واکسن داشتیم و قرار داریم تا یک بار برای همیشه این معضل را رفع کنیم و برای این منظور به اثربخشی کیفی واکسن ها توجه خواهیم نمود و سپس پروسه تامین آن را دنبال خواهیم کرد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی
کلمات کليدي
دکتر علیرضا رفیعی پور, دامپزشکی, خراسان رضوی, کمیته فنی
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است