سه‌شنبه 26 تير 1397   15:35:43

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9970363
تعداد بازديد کنندگان سايت: 69670401 تعداد بازديد زيرپورتال: 14944359 اين زيرپورتال امروز: 9391 سایت در امروز: 67859 اين صفحه امروز: 7275 دريافت RSS در امروز: 226631 دريافت RSS صفحه: 125
 تور تخصصی «جشنواره فیلم و عکس بیطار» در استان خراسان رضوی با حضور هنرمندان برگزار شد تور تخصصی «جشنواره فیلم و عکس بیطار» در استان خراسان رضوی با حضور هنرمندان برگزار شد
 تور تخصصی «جشنواره فیلم و عکس بیطار» در استان خراسان رضوی با حضور هنرمندان برگزار شد تور تخصصی «جشنواره فیلم و عکس بیطار» در استان خراسان رضوی با حضور هنرمندان برگزار شد
1396/5/16 دوشنبه
تور تخصصی «جشنواره فیلم و عکس بیطار» در استان خراسان رضوی با حضور هنرمندان برگزار شد
مرحله اول تور تخصصی جشنواره عکس و فیلم بیطار با حضور جمعی از هنرمندان، مستندسازان، تهیه کنندگان، نویسندگان و عکاسان در مراکز تحت نظارت دامپزشکی استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس بیطار، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان در نشست هماهنگی با هنرمندان مستندساز و عکاس خراسان رضوی اظهار داشت: گستردگی فعالیت ها به حدی رسیده که از حوزه سلامت عمومی هم فراتر رفته و اهدافی نظیر تامین امنیت غذایی با تامین سلامت و بهداشت فرآورده های خام دامی در دست پی گیری است.

دکتر ناصر دربان مقامی اعلام داشت: به عنوان یک دامپزشک، به هنر و هنرمند، تعلق خاطر دارم و خرسندم از اینکه مجموعه از فعالیت های دامپزشکی قرار است در قاب تصویر و توسط هنرمندان این استان در معرض دید عموم قرار داده شود و امیدوارم هنرمندان حاضر در این نشست بتوانند همانند اولین جشنواره عکس سازمان دامپزشکی که خوش درخشیدند در این جشنواره نیز استعدادهای استان را در زمینه هنر و دامپزشکی به منصه ظهور برسانند.

مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی ضمن اشاره به این تور دو روزه گفت: اولین روز این تور تخصصی به نمایش تنوع خدمات دامپزشکی اختصاص داده شد تا هنرمندان علاوه بر آشنایی با فعالیت های دامپزشکی  فرصت سوژه یابی و سوژه پردازی جهت حضور در جشنواره فیلم و عکس سازمان دامپزشکی کشور تحت عنوان "بیطار "را نیز داشته باشند.

هادی زارعی در ادامه تصریح کرد: بازدید از مکان های باغ پرندگان، آکواریوم، بیمارستان دامپزشکی، باغ وحش، مزرعه پرورش ماهی قزل آلا در اولین روز این تور دو روزه برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه در دومین روز از این تور نمایش زنجیره تولید گوشت قرمز هدف گذاری شده است؛ خاطرنشان کرد: هنرمندان در دومین روز از مرکز بسته بندی گوشت قرمز، کارخانه خوراک دام و طیور، واحد پرواربندی دام و چگونگی نظارت دامپزشکی بر مراکز عرضه سطح شهر بازدید می نمایند.

این مقام مسئول در ادامه افزود: برگزاری جشنواره هایی از این قبیل، شرایطی را فراهم می سازد تا مستند سازان سینما و هنرمندان در فرهنگ سازی و ارتقاء دانش مردم نسبت به این حرفه و از سوی دیگر معرفی هر چه بهتر دامپزشکی و شناساندن فعالیت ها و دستاوردهای دامپزشکی استان در حوزه سلامت و بهداشت و امنیت غذایی به طور غیر مستقیم به ما یاری رسانند.

وی یادآور شد: تورهای ویژه این جشنواره در مشهد از اولین ساعات صبح روز یکشنبه 15 مرداد ماه آغاز شده و مرحله دوم آن نیز طی روز 16 مردادماه برگزار خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است