پنجشنبه 28 دي 1396   14:53:37
 

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 8601339
تعداد بازديد کنندگان سايت: 58701436 تعداد بازديد زيرپورتال: 13221095 اين زيرپورتال امروز: 6020 سایت در امروز: 50373 اين صفحه امروز: 4488 دريافت RSS در امروز: 193664 دريافت RSS صفحه: 12
مراسم روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شدمراسم روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد
مراسم روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شدمراسم روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد
1396/7/17 دوشنبه
مراسم روز ملی دامپزشکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ، مراسم ویژه بزرگداشت روز ملی دامپزشکی و اختتامیه نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دامپزشکی با عنوان "بیطار" صبح امروز دوشنبه 17 مهرماه 96 با حضور مهندس محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ،دکتر علیرضا رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور و با شرکت مدیران، دامپزشکان، فعالان عرصه دامپزشکی و  میهمانان داخلی و خارجی برگزار شد.

دکتر رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور به عنوان اولین سخنران این مراسم در ابتدا به میهمانان خیر مقدم گفت و از زحمات فعالان عرصه دامپزشکی تقدیر نمود.
وی از کسانی که در برگزاری این مراسم تلاش کردند؛تشکر کرد.
وی گفت:ما هفته و روز بزرگداشت دامپزشکی را به عنوان روز تقدیر از همه فعالان عرصه سلامت دام و فراورده های دامی می دانیم.


رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ادامه افزود: ما باید به سمتی برویم که شعار پیشگیری بهتر از درمان را به صورت عینی تحقق ببخشیم و اگر به دنبال سلامت و بهداشت جامعه هستیم ،بایستی جایگاه پیشگیری را تقویت کنیم.
دکتر رفیعی‌پور فعالیت دامپزشکان را مصداق وجهه جهادی وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد و گفت: به جرات می توانم بگویم دامپزشکان و فعالان عرصه دامپزشکی سربازان گمنام و بی سنگر نظام اسلامی در جنگ نرم  و در جهت مقابله با تهدیدات زیستی و بیوتروریسم هستند.
رئیس ستاد برگزاری مراسم 14 مهر در ادامه عنوان کرد: ما دامپزشکان آماده فداکاری و جانفشانی در راه اعتلای سلامت مردم ایران هستیم.
دکتر رفیعی‌پور با اشاره به مشقات حرفه دامپزشکی گفت: جایی که حتی حضور با هلیکوپتر و خودرو امکانپذیر نیست، دامپزشکان با تحمل مشقات و سختی های فراوان در جهت پیگیری مشکلات مردم و سلامت دام به این مناطق می روند.
وی اظهار امیدواری کرد فعالیت های دامپزشکی  منجر به رفاه،امنیت غذایی و اقتصادی مردم شود.
دکتر رفیعی‌پور در پایان با اشاره به اهتمام سازمان دامپزشکی کشور مبنی بر بروزرسانی همه ارکان خود در جهت بهره وری بهتر، اظهار امیدواری کرد فعالیت های دامپزشکی منجر به سلامت بیشتر جامعه و به تبع آن کاهش بیماران بستری در بیمارستانها شود.

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است