سه‌شنبه 26 تير 1397   15:54:32

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9970565
تعداد بازديد کنندگان سايت: 69671758 تعداد بازديد زيرپورتال: 14944603 اين زيرپورتال امروز: 9635 سایت در امروز: 69216 اين صفحه امروز: 7477 دريافت RSS در امروز: 226636 دريافت RSS صفحه: 130
هیچگاه بحثی به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارت جهادکشاورزی مطرح نبوده استهیچگاه بحثی به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارت جهادکشاورزی مطرح نبوده است
هیچگاه بحثی به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارت جهادکشاورزی مطرح نبوده استهیچگاه بحثی به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارت جهادکشاورزی مطرح نبوده است
1396/7/19 چهارشنبه
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان دامپزشکی کشور عنوان کرد:
هیچگاه بحثی به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارت جهادکشاورزی مطرح نبوده است

به گزارش  روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ، جلسه شورای هماهنگی سازمان دامپزشکی کشور، عصر دوشنبه 17 مهر 96 مهندس علی اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان دامپزشکی کشور حضور یافت.

مهندس مهرفرد با اشاره به استراتژی های وزرات جهاد کشاورزی در چهارسال گذشته و سالهای در پیش رو  تاکید بر اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید از طریق افزایش بهره وری را از اهم راهبردهای وزارت جهاد کشاورزی برشمرد.

وی در ادامه با اشاره به استانداردهای مختلف بهداشت و ارگانیک بین المللی ، توسعه و بروز رسانی استاندارهای قرنطینه و بهداشت در کشور الزامی دانست وگفت: کنترل های ما باید بیشتر شود و با توسعه تکنولوژی، ارائه خدمات بایستی آسان‌تر گردد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی  افزود: یکی از راههای مبارزه با فساد قطع رابطه خدمات دهنده و خدمات گیرنده است و از راه های کاهش فساد این است که خدمات گیرنده نداند از چه شخصی  بایستی خدمات بگیرد.

وی با اشاره به لزوم استاندارد گرایی در فعالیت ها گفت:  با توجه به رویکرد جهانی به سلامت محوری باید استانداردها را افزایش دهیم، چون اقتصاد در حال باز شدن است و روش‌ها و نگاه ما باید تحول پیدا کند و در حالیکه سلامت و افزایش می‌دهیم باید بروکراسی را کاهش دهیم و به سمت روش‌های نامحسوس برویم.

مهندس مهرفرد افزود:  باید از توان بخش خصوصی استفاده کنیم ، تصدی‌گری را کاهش و نظارت را افزایش دهیم .

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی  افزود :بایستی  از فرصت پتانسیل وجود نیروی انسانی متخصص به صورت بهینه استفاده کنیم و ساختارهای اقتصادی را تدریجاً اصلاح کنیم .

مهندس مهرفرد در ادامه افزود :هیچگاه بحثی  به جز تقویت سازمان دامپزشکی در مدیریت کلان وزارتخانه مطرح نبوده است و نگاه ما، تفکر ما و هدف ما همواره حل مشکلات و حمایت از سازمان دامپزشکی کشور بوده است.

این مقام وزارت جهاد کشاورزی در پایان از خدمات ارزنده دکتر مهدی خلج رئیس سابق سازمان دامپزشکی کشور تجلیل نمود و برای توفیق دکتر رفیعی پور رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور آرزوی موفقیت کرد.

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است