شنبه 2 تير 1397   11:13:10

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9776187
تعداد بازديد کنندگان سايت: 67950328 تعداد بازديد زيرپورتال: 14692196 اين زيرپورتال امروز: 4188 سایت در امروز: 21258 اين صفحه امروز: 3381 دريافت RSS در امروز: 223791 دريافت RSS صفحه: 65
لزوم حركت مديران سازمان دامپزشكي در مسير  صيانت از سرمایه دامی  ، بهداشت و سلامت فراورده هاي داميلزوم حركت مديران سازمان دامپزشكي در مسير  صيانت از سرمایه دامی  ، بهداشت و سلامت فراورده هاي دامي
لزوم حركت مديران سازمان دامپزشكي در مسير  صيانت از سرمایه دامی  ، بهداشت و سلامت فراورده هاي داميلزوم حركت مديران سازمان دامپزشكي در مسير  صيانت از سرمایه دامی  ، بهداشت و سلامت فراورده هاي دامي
1397/2/20 پنجشنبه
رييس سازمان دامپزشكي كشور تاكيد كرد:
لزوم حركت مديران سازمان دامپزشكي در مسير صيانت از سرمایه دامی ، بهداشت و سلامت فراورده هاي دامي
رييس سازمان دامپزشكي كشور گفت؛ امروزه در شرایط کنونی کشور، مدیران و مسئولین سازمان دامپزشکی از مرحله مسئولیت گفتاری عبور کرده و باید در راستای تحقق اهداف سازمان دامپزشکی کشور و منافع ملی در حوزه صیانت از سرمایه دامی ، بهداشت و سلامت فرآورده های دامی از ایده های راهبردی منطبق با واقعیات و شواهد عینی و عملی استفاده كنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس ، دکتر علیرضا رفیعی پور  امروز در دومین روز جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دامپزشکی در استان فارس،تصريح كرد:مدیران اجرایی سازمان دامپزشکی کشور باید در جهت تسهیل و روان سازی فعالیت های قشر تولید کننده اعم از روستایی و عشایری، آستین همت را بالا زده و با افتخار و در سایه ایمان و وجدان کاری نیازهای آنان را تامین و برآورده كنند.

 
وي با بيان اينكه با توجه به کمبود نیرو در سازمان دامپزشکی کشور نسبت به جذب نیرو پیگیری های لازم در حال انجام است، اظهار كرد:در دو استان خراسان رضوی و استان گیلان در مبحث آنفلوانزای فوق حاد پرندگان موفقیت چشمگیری بدست آورده ایم که این موفقیت حاصل همکاری تمامی دستگاه های مرتبط بوده که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
وی همچنين با توجه به اهداف مهم این سازمان و نقش مهم برنامه های مطالعات راهبردی نسبت يه همکاری بیشتر با مراکز تحقیقاتی تاکید ویژه كرد.
 
 دکتر رفیعی پور به سرمایه گذاری بیشتر در حوزه آی تی و ارتقاء سامانه های استانی تاکید كرد و افزود:حوزه فعالیت های روابط عمومی در انعکاس اخبار و اقدامات دامپزشکی  درراستای اهداف سازمانی بسیار حائز اهمیت كه بايد به آن توجه شود.
 
همچنين در این جلسه دکتر سعیدی مدیرکل دامپزشکی استان سمنان در خصوص عملكرد و انجام فعاليت هاي شاخص استان سمنان به ارائه گزارش پرداخت.
 
سپس دکتر مهدی قاسمی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در خصوص سیاست های این سازمان مطالبی را عنوان کرد.
 
در ادامه دکتر یعقوب مهندس مدیرکل دامپزشکی فارس از نگاه مثبت و همکاری قوه قضائیه ، استانداری ، جهاد کشاورزی و فعالان حوزه تولید در این استان قدردانی و تشکر بعمل آورد.
 
در پايان نيز رئیس سازمان دامپزشکی کشور پس از نشست خبری با اصحاب رسانه از بخش های مختلف فنی و اداری این اداره کل بازدید و از نزدیک با همکاران و مراجعه کنندگان دیدار کرد. 
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است