سه‌شنبه 26 تير 1397   15:37:35

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9970386
تعداد بازديد کنندگان سايت: 69670559 تعداد بازديد زيرپورتال: 14944388 اين زيرپورتال امروز: 9420 سایت در امروز: 68017 اين صفحه امروز: 7298 دريافت RSS در امروز: 226632 دريافت RSS صفحه: 126
اخبار استانی
سلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان قرار داردسلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان قرار دارد
سلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان قرار داردسلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان قرار دارد
1396/5/22 يكشنبه
در بازدید مدیرکل دامپزشکی استان از شبکه دامپزشکی شهرستان بن اعلام شد:
سلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان قرار دارد
مدیرکل دامپزشکی استان به همراه مسئول امور مالی، مسئول روابط عمومی از شبکه دامپزشکی و مناطق تحت نظارت این شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری، مدیرکل دامپزشکی استان ضمن حضور در شهرستان از شبکه دامپزشکی شهرستان بن بازدید و با کارکنان این شبکه دیدار کرد.
دکتر عبدالمحمد نجاتی اظهار داشت: از وظایف مهم دامپزشکی شهرستان در چنین موقعیتی، نظارت مستمر بر بهداشت فراورده های خام دامی خصوصا" قصابی های منطقه و نظارت بر عملکرد بخش خصوصی است تا کار به طور صحیح انجام شود.
دکتر نجاتی در ادامه از چند واحد قصابی منطقه بارده و تومانک که قبلا" کشتار در معابر انجام می دادند و سلامت و بهداشت عمومی را به خطر می انداختند بازدید و با متخلفین برخورد قاطع نمود.
وی اظهار امیدواری کرد و گفت آلودگی های زیست محیطی و شیوع بیماری ها در این منطقه به صفر رسیده و با توجه به اینکه سلامت مردم در اولویت کاری دامپزشکی استان است و به شدت بر آن نظارت دارد و در صورتی که کشتار غیر مجاز صورت گیرد با متخلفین برخورد جدی خواهد شد و به مراجع قضایی معرفی می شوند.
این مقام مسئول نیز از کشتارگاه صنعتی دام در حال ساخت بازدید و بر تسریع کار تاکید کرد تا قصابان منطقه دسترسی نزدیکتری به آن داشته باشند.
در پایان نیز از گله گوسفندی که در مسیر بود بازدید به عمل آورد و از واکسیناسیون دام ها از دامدار جویا شد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است