پنجشنبه 28 دي 1396   07:46:41
 

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 8599156
تعداد بازديد کنندگان سايت: 58668125 تعداد بازديد زيرپورتال: 13217995 اين زيرپورتال امروز: 2955 سایت در امروز: 17062 اين صفحه امروز: 2305 دريافت RSS در امروز: 193655 دريافت RSS صفحه: 3
اخبار استانی
دیدار کارکنان شبکه دامپزشکی هرسین با امام جمعه این شهرستاندیدار کارکنان شبکه دامپزشکی هرسین با امام جمعه این شهرستان
دیدار کارکنان شبکه دامپزشکی هرسین با امام جمعه این شهرستاندیدار کارکنان شبکه دامپزشکی هرسین با امام جمعه این شهرستان
1396/7/20 پنجشنبه
دیدار کارکنان شبکه دامپزشکی هرسین با امام جمعه این شهرستان
جمعی از کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین به مناسبت 14 مهر، روز ملی دامپزشکی با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، در این دیدار که به مناسبت روز ملی دامپزشکی صورت گرفت دکتر صیاد غلامی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین احمد اجرائی امام جمعه این شهرستان به بیان اهداف، فعالیت ها و دستاوردهای شبکه دامپزشکی شهرستان پرداخت.
وی با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه دامپزشکی در تامین امنیت غذایی با منشاء دامی جامعه، تلاش اکیپ های نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی در زمینه بازرسی از مراکز تهیه, تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی را یادآور شد و افزود: در این زمینه اهتمام ویژه ای داریم و با متخلفان به شدت برخورد صورت می گیرد.
این مقام مسئول همچنین حفاظت از سرمایه های دامی را از دیگر وظایف دامپزشکی عنوان و اقدامات شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین در این راستا را شامل واکسیناسیون علیه بیماری های مختلف، ارائه آموزش های لازم به دامداران، سمپاشی بدن و جایگاه های نگهداری دام و... بیان کرد.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین بر لزوم آگاه سازی شهروندان و بهره برداران خدمات دامپزشکی در خصوص بیماری های دام و طیور و نیز راه های پیشگیری از این بیماری ها تاکید کرد و بیان داشت: در این زمینه سعی شده با برگزاری کلاس های آموزشی آخرین راهکاری پیشگیری و با مقابله با بیماری های مختلف به آنها آموزش داده شود.
حجت الاسلام والمسلمین احمد اجرائی امام جمعه هرسین نیز در ادامه این دیدار با تشکر از اقدامات صورت گرفته و آرزوی توفیق برای پرسنل خدوم دامپزشکی،خواستار مرتفع شدن مسائل و مشکلات اجرایی شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین شد.منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است