يكشنبه 30 ارديبهشت 1397   14:36:25

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9515616
تعداد بازديد کنندگان سايت: 66069429 تعداد بازديد زيرپورتال: 14371510 اين زيرپورتال امروز: 6678 سایت در امروز: 38994 اين صفحه امروز: 5296 دريافت RSS در امروز: 213761 دريافت RSS صفحه: 159
اخبار استانی
معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور: دامپزشکی نسبت به گستردگی فعالیتها و اقدامات مهجور مانده استمعاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور: دامپزشکی نسبت به گستردگی فعالیتها و اقدامات مهجور مانده است
معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور: دامپزشکی نسبت به گستردگی فعالیتها و اقدامات مهجور مانده استمعاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور: دامپزشکی نسبت به گستردگی فعالیتها و اقدامات مهجور مانده است
1397/2/26 چهارشنبه
معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور: دامپزشکی نسبت به گستردگی فعالیتها و اقدامات مهجور مانده است
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور، مهندس شیبانی معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در جمع گردهمایی مسئولین شبکه های دامپزشکی استان گفت: فعالیتها و اقدامات دامپزشکی بسیار گسترده است اما دامپزشکی ناشناخته و مهجور مانده است.


مهندس شیبانی افزود: تامین غذای سالم بسیار مهم می باشد و فعالیتهای دامپزشکی در زمینه پیشگیری از بیماریهای دام و طیور در دامداریها و روستاها قابل تقدیر است که باعث حفظ اشتغال و افزایش تولیدات دامی سالم می شود.

دکتر شریعتی مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی نیز ضمن تقدیر از فرماندار نیشابور گفت : حمایتهای مسئولین عالی دولت پشتوانه و باعث دلگرمی نیروهای دامپزشکی ست که برای ریشه کنی و پیشگیری از بیماریها در تمام اوقات شبانه روز فعالیت می کنند.

دکتر شریعتی همچنین افزود: نیشابور یکی از شهرهای مهم گردشگری و مسافرپذیر است که نظارت بر مواد پروتئینی و گوشتی باید با حساسیت زیاد انجام گردد.

مدیر کل دامپزشکی استان یادآوری کرد: با حمایتهای مسئولین استان آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مهار شد و از بروز خسارت به روستائیان و مرغداران جلو گیری بعمل آمد.

دکتر سلیمانی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور نیز ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار در اختصاص بودجه در سال 96 برای خرید سموم ضد انگل از ایشان درخواست کرد با توجه به کمبود اعتبار برای خرید سم ضد انگل امسال نیز برای مبارزه با تب کریمه کنگو اعتباری را به دامپزشکی شهرستان اختصاص دهند.

در پایان این مراسم به خاطر حمایتهای فرماندار از دامپزشکی برای کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان لوح تقدیر با امضاء استاندار خراسان رضوی به ایشان تقدیم گردید. 

منبع: خراسان رضوی - شبکه دامپزشکی نیشابور

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است