يكشنبه 28 مرداد 1397   10:29:05

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10283751
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72287931 تعداد بازديد زيرپورتال: 13984084 اين زيرپورتال امروز: 3130 سایت در امروز: 16591 اين صفحه امروز: 2489 دريافت RSS در امروز: 233093 دريافت RSS صفحه: 44
اخبار استانی
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استاندیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استاندیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان
1397/3/23 چهارشنبه
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی صورت گرفت:
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی استان همدان «دکتر محمودرضا رسولی» مدیرکل دامپزشکی استان همدان به همراه جمعی از مدیران سازمان جهادکشاورزی استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان همدان دیدار و گفتگو کرد.

حضرت آیت اله طه محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان دراین دیدار با بیان اینکه تأمین امنیت غذایی جامعه برعهده این سازمان است گفت: باتوجه به نقش حساس و خطیر سازمان جهاد کشاورزی، امور محوله صحیح و دقیق مدیریت شود .
آیت ا... محمدی با بیان اینکه کشاورزی باید با توجه به شرایط زمانی از سنتی به پیشرفته تبدیل شود افزود: مدیریت منابع مهم است بنابراین باید با استفاده از نیروهای خلاق و مستعد از منابع آب و خاک به نحو مطلوب و بهینه بهره گیری شود.
«مهندس رضوانی جلال» رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هم در این نشست با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در هفته جهاد کشاورزی گفت: دراین هفته ۴۱ طرح با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۷۰ نفر به بهره برداری می رسد.
وی تنظیم بازار را یکی دیگر از عملکرد مطلوب این سازمان بیان کرد و افزود: به منظور کنترل قیمت گوشت قرمز در یک ماه ونیم گذشته ۳۵ تن گوشت وارداتی در بازار عرضه شده است و برای جلوگیری از ضرر مرغداری ها خرید تضمینی گوشت مرغ در حال اجرا است .

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است