سه‌شنبه 3 مهر 1397   02:27:46

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10602532
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74986797 تعداد بازديد زيرپورتال: 14366189 اين زيرپورتال امروز: 953 سایت در امروز: 6894 اين صفحه امروز: 818 دريافت RSS در امروز: 246384 دريافت RSS صفحه: 33
اخبار استانی
ممنوعیت عرضه شیر خام در خواروبارفروشی های سطح استانممنوعیت عرضه شیر خام در خواروبارفروشی های سطح استان
ممنوعیت عرضه شیر خام در خواروبارفروشی های سطح استانممنوعیت عرضه شیر خام در خواروبارفروشی های سطح استان
1397/6/21 چهارشنبه
ممنوعیت عرضه شیر خام در خواروبارفروشی های سطح استان
اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف از عرضه شیر خام در خواروبار فروشی ها جلوگیری خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، در راستای ساماندهی و کنترل بهداشتی شیر خام طی مکاتبات انجام شده با سازمان صنعت معدن و تجارت  و اتاق اصناف ، عرضه شیر خام در خواروبارفروشیها به دلیل عدم تامین شرایط بهداشتی  و عرضه شیر خام خارج از چرخه نظارت و کنترل بهداشتی دامپزشکی ممنوع اعلام گردید.

رئیس اداره نظارت بر بهداشت و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی افزود: کنترل و نظارت بهداشتی توسط اداره کل دامپزشکی و شبکه های دامپزشکی تابعه از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی صورت می گیرد و از توزیع و فروش شیر خام در خواروبار فروشی ها جلوگیری خواهند نمود.

دکتر دلیر صحرایی در پایان افزود: گشتهای مشترک با دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت معدن تجارت و تعزیرات حکومتی در سطح استان در حال اجرا بوده و برخورد قانونی با متخلفین انجام خواهد گرفت..

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است