تماس با ما


نمابر

02188957252

 


چاپ
ارسال به دوست

در حاشیه شورای مدیران سازمان دامپزشکی کشور رخ داد:

تودیع و معارفه مدیرپدافند غیرعامل سازمان دامپزشکی کشور

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور حکمی، دکتر سیداصغر برائی نژاد را به سمت "مدیر پدافند غیرعامل سازمان دامپزشکی کشور" منصوب کرد و در جریان تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید پدافند غیرعامل این سازمان بر لزوم آمادگی و مقابله با تهدیدات زیستی در زیربخش دام، طیور و آبزیان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی پور، رییس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه شورای مدیران این سازمان، با استناد به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "پدافند غیرعامل برای همیشه یک اصل خواهد بود"، آمادگی و مقابله با تهدیدات زیستی به منظور کاهش آسیب پذیری زیربخش دام، طیور و آبزیان در برابر مخاطرات و تهدیدات بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی را از اصول مهمی برشمرد که باید با هوشیاری تمام پیگیری شود.
وی با آرزوی توفیق برای مدیر جدید پدافند غیرعامل سازمان دامپزشکی کشور در انجام وظایف محوله، از زحمات و تلاش‌های دکتر مهدوی شهری، مدیر سابق پدافند غیرعامل این سازمان نیز تشکر کرد.
 
در متن حکم رفیعی پور برای برائی‌نژاد آمده است:" این انتصاب با نظر به سوابق مفید جنابعالی صورت گرفته و امید است با الطاف الهی در انجام وظایف قانونی آن مدیریت از جمله آمادگی و مقابله با تهدیدات زیستی به منظور کاهش آسیب پذیری زیربخش دام، طیور و آبزیان در برابر مخاطرات و تهدیدات بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی با بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی همکاران و انجام سایر امور محوله و رعایت اصل اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
سیداصغر برائی نژاد، پیش از این در مسوولیت‌های مدیرکل دامپزشکی استان‌های سیستان و بلوچستان، تهران و البرز به جامعه دامپزشکی کشور خدمت کرده است.
لازم به ذکر است هر اقدامی که در آن از سلاح استفاده نشود و موجب تقلیل آسیب پذیری منابع انسانی، محیط زیست، ساخت و سازها، تاسیسات، تجهیزات و اسناد و شریان های کشور در برابر عملیات مخرب دشمن شود، پدافند غیرعامل نام دارد

  • کد خبر: ٨٩٠٣/
  • ٠٨:٤٣ - 1398/01/28/
  • تعداد بازدید: 356
کلید واژه ها

نظرسنجی