چاپ
ارسال به دوست

دیدار رییس سازمان دامپزشکی کشور با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم

روسای سازمان دامپزشکی کشور و سازمان جهاد کشاورزی استان قم در حاشیه دیدار با مراجع تقلید، پیرامون حوزه عملکرد دو دستگاه با یکدیگر دیدار و به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی پور رییس سازمان دامپزشکی کشور که به مناسبت هفته دامپزشکی برای دیدار با مراجع تقلید به استان قم رفته بود؛ در حاشیه دیدار با مراجع اعظام با  مهندس طلایی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم دیدار کرد و بر لزوم اصلاح برخی نگاه های سهوی در خصوص جانمایی ناصواب واحدهای پرورش طیور ، تاکید کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: به زودی یک هیات کارشناسی از اتحادیه اروپا به ایران عازم خواهند شد و در همین راستا انتظار می رود پس از حضور این کارشناسان مطالعات و تحقیقات  آن ها از ایران و بازدیدهای میدانی،  تحلیل های خود را به صورت سیستمی جهت اتخاذ تصمیم های نجات بخش برای صنعت طیور کشور ارائه خواهند کرد.

وی افزود با توجه به خسارت های مالی سنگین جانمایی های اشتباه و مهلک گذشته، با اجازه وزیر جهاد کشاورزی تصمیم به اتخاذ یک طرح جامع و موثر آمایش گرفته شده تا مرغداری ها بر اساس مدیریت زنجیره طیور و تجمیع اصولی واحدهای تولیدی به ادامه تولید مبادرت ورزند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم هم در این دیدار با اشاره به برخی اقدامات انجام شده برای تجمیع واحدها و کاستن از خسارات ناشی از صدور نادرست مجوزهای مرغداری در سال های گذشته اظهار امیدواری کرد تا با تمهیدات جدید و همکاری دولت و تشکل ها، مشکلات کنونی حاکم بر بازار این صنعت مرتفع شود.

  • کد خبر: ٧٤٥/
  • ١٥:١٠ - 1397/07/18/
  • تعداد بازدید: 2324
کلید واژه ها