چاپ
ارسال به دوست

دیدار رییس سازمان دامپزشکی کشور با استاندار قم  

رییس سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با استاندار قم گزارشی از اهم تدابیر اتخاذ شده و در دست اقدام برای صنعت مرغداری کشور را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی پور، رییس سازمان دامپزشکی کشور، در چهارمین روز هفته دامپزشکی کشور به نام ' دامپزشکی، آموزش، پژوهش، سرمایه انسانی ' با سید مهدی صادقی، استاندار قم دیدار کرد و به تشریح برخی از مشکلات حاکم بر صنعت طیور کشور به ویژه بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان پرداخت.

وی با اشاره به برخی از اقدامات تدارک دیده شده و در دست اقدام که برخی از آن ها با تاکیدات و همکاری های شخص آقای مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی در حال پیگیری و نهایی سازی است، اظهار امیدواری کرد با حمایت های استانداران در هر استان از طرح های برنامه ریزی شده، این بیماری تحت کنترل کامل در آید.

صادقی، استاندار قم نیز در این دیدار ضمن ابراز خشنودی از تلاش ها و اقدامات سازمان دامپزشکی به ویژه همکاران جهاد کشاورزی و اداره کل دامپزشکی استان قم در مدیریت واحدهای تولیدی بخش کشاورزی به ویژه مرغداری هایی که سوء مدیریت در آن ها، مسبب گسترش بیماری های پر مخاطره در حوزه دامپزشکی شده و می شود، افزود: با توجه به فشارهای متعددی که بر دوش کشور هست، انتظار می رود با همت و پشتکاری که همکاران انجام می دهند، مشکلات برطرف شود.

  • کد خبر: ٧٤٧/
  • ١٥:٣٧ - 1397/07/18/
  • تعداد بازدید: 1463
کلید واژه ها