چاپ
ارسال به دوست

دیدار و گفتگوی مدیر کل دامپزشکی استان بهمراه رئیس شبکه دامپزشکی با فرماندار شهرستان سردشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان در سفر به شهرستان سردشت بهمراه رئیس شبکه دامپزشکی با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار دکترکامیار داهیم ، مدیر کل دامپزشکی استان ، گزارشی از روند فعالیت  و برنامه های اداره کل دامپزشکی استان  در خصوص مبارزه با  بیماری های دامی و بیماری های قابل انتقال بین انسان و دام، همچنین نظارت هایی که بر فرآورده های خام دامی و صادرات  گوشت مرغ کشتار روز  و همچنین  بر ضرورت  نظارت مستمر با رعایت موارد مرتبط با اقدامات تسهیل صادرات  این فرآوره تاکید نمود .

فرماندار سردشت نیز با پر اهمیت شمردن نقش مهم دامپزشکی در چرخه تولید و بهداشت، و  فعالیت های دامپزشکی را برای بهداشت جامعه بسیار مفید اعلام نمود و گفت  بدون شک تلاشهای دامپزشکی ضامن سلامتی عموم جامعه و تأمین امنیت غذایی بوده و موجب ایجاد توسعه پایدار  میگردد.

در ادامه دکتر داهیم ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار شهرستان بخاطر تعاملات خیلی خوب و نزدیک با دامپزشکی خواستار تخصیص هر چه بیشتر اعتبارات به دامپزشکی در سطح شهرستان با نظرفرماندار گردید.

در بخش دیگر از این سفر  دکتر کامیار داهیم مدیر کل دامپزشکی استان در  جلسه  ای که در محل شبکه  دامپزشکی شهرستان سردشت  با حضور همکاران ترتیب یافته بود حضور و  شرکت نمود .

وی ضمن  تاکید بر اجرای مسایل فنی و اداری در بحث و گفتگو با همکاران از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پرسنل شاغل قرار گرفت وبا تقدیر و قدردانی از عملکرد پرسنل برنامه های اتی اداره کل را  در جهت رفاه حال پرسنل یاد آورر شد .

  • کد خبر: ٢٧٣١/
  • ١١:١٩ - 1397/09/06/
  • تعداد بازدید: 4573