• 1401/06/21 - 19:19
  • تعداد بازدید : 138
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد:

اعزام خودروهای سردخانه‌دار از سوی دامپزشکی برای انتقال موادغذایی فاسدپذیر به زائرین سیدالشهدا

سازمان دامپزشکی کشور با تدابیر و همّت جمعی ادارت کل دامپزشکی استان‌ها، تمام امکانات ممکن جهت تسهیل انتقال و عرضه محصولات غذایی فسادپذیر به زائرین سید‌الشهدا (ع) را تامین کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «سید اسماعیل حسینی‌مقدم» مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان در گفتگویی از محل موکب شهدای دامپزشکی در مرز مهران گفت: با تلاش ویژه و همه جانبه سازمان دامپزشکی کشور و همت اداره کل دامپزشکی ایلام، خودروهای سرخانه‌دار در استان ایلام ساماندهی ویژه ای برای کمک به همه مواکب جهت انتقال مواد غذایی فاسدشدنی شکل گرفت و ساماندهی شد.

وی با بیان اینکه با این تدبیر مواد غذایی به سلامت به مقاصد ارسال شد گفت: در واقع هیچ اداره کل دامپزشکی در کشور نداریم که خودروهای سردخانه‌دار در اختیار مواکب قرار نداده باشند.

حجت الاسلام حسینی مقدم افزود: خوشبختانه همکاران اداره کل دامپزشکی استان ایلام نیز با تشکیل 7 تیم بازدید از مواد غذایی و گوشت تولیدی در اختیار زائرین عزیز را به عهده گرفت و علاوه بر آن مسئولیت نظارت بهداشتی همه گوشت‌هایی که از مرز مهران برای مواکب منتقل می‌شود را به عهده گرفت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سازمان دامپزشکی کشور افزود: اداره دامپزشکی شهرستان مهران نیز همه امکانات خود را در اختیار زائرین قرار داده است و از طریق موکب شهدای دامپزشکی که برای نخستین‌بار با همت کارکنان سازمان دامپزشکی و کمک خیرین برپا شده است، بصورت صبحانه، ناهار، شام و میان وعده از زائرین پذیرایی می‌شود.

  • گروه خبری : اخبار داخلی
  • کد خبر : 290380
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه