• 1401/04/01 - 10:55
  • تعداد بازدید : 74
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس سازمان دامپزشکی کشور:

شورای عالی تحقیقات بیماری‌های استراتژیک دامی در سازمان دامپزشکی کشور تشکیل شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر سیدمحمد آقا‌میری» در برنامه ارمغان طبیعت رادیو اقتصاد افزود: تحقیقات دانش بنیان نه در حوزه دامپزشکی بلکه در تمامی حوزه‌ها موثر است و دامپزشکی هم مستثنی از بقیه حوزه‌ها نخواهد بود.
وی اظهارداشت: این سازمان در بحث تحقیقات دامپزشکی در حوزه‌های مختلف مثل دارو، واکسن و مواد بیولوژیک برنامه دارد.
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: شورایعالی تحقیقات بیماری‌های استراتژیک دامی در سازمان تشکیل شده است.
 
وی در ادامه افزود: سازمان به دنبال اینکه فضای علم و عمل را در حوزه اجرا بهم نزدیک کند.
 
دکترآقامیری با تاکید بر اینکه از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه دامپزشکی به شدت حمایت می‌شود، اظهارداشت: تحقیقات دانش بنیان می‌تواند مشکلات کشور را در حوزه‌های مختلف برطرف کند.
 
وی عنوان کرد: این نوع تحقیقات می‌تواند بخشی از تولید کشور را ترمیم کند به جهت اینکه نوع تولید و هزینه‌های دانش بنیان نسبت به بخش‌های غیر دانش بنیان بسیار متفاوت است.
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: طبق معمول کارهای که در سازمان دامپزشکی انجام می‌شود بدون نظر تشکل‌ها نیست و به عبارتی تشکل‌ها سهم ویژه‌ای در انجام اقدامات و فعالیت‌های این سازمان دارند.
 
وی در ادامه از ایجاد شورای راهبردی تحقیقات و فناوری‌های دانش بنیان در سازمان دامپزشکی کشور خبرداد و افزود: هدف از تشکیل این شورا ایجاد یک ساختار علمی-اجرایی و پل ارتباطی بین سازمان دامپزشکی به عنوان دستگاه اجرایی با مراکز دانشگاهی و پژوهشی است تا برنامه‌های اجرایی و عملیات نظارتی سازمان بر اساس یافته‌های علمی موجود در کشور مدیریت شود.
 
دکترآقا میری یادآورشد: سازمان دامپزشکی کشور در خصوص اجرای مدیریت دانش محور بسیار جدی و مصمم است و هیچ مانعی را در مقابل اجرایی شدن این موضوع برنخواهد تافت.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287456
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید