• 1400/10/01 - 13:48
  • تعداد بازدید : 215
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در آئین تکریم و معارفه با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور انجام شد :

انتصاب معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور

آیین تکریم و معارفه سرپرست سابق و معاون جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در آئین تکریم و معارفه سرپرست سابق و معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این سازمان، دکتر 《سید محمد آقامیری》 رئیس سازمان دامپزشکی کشور، ضمن تقدیر از زحمات دکتر خالد خداویردی سرپرست سابق معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان، مهندس«محمد حسینی» را با صدور حکمی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور منصوب کرد.
حسینی پیش از این به عنوان یکی از مدیران دیوان محاسبات استان‌های چهارمحال و بختیاری و قزوین؛ مدیرکل ستادی دیوان ( بررسی‌های فنی و برنامه ریزی)؛ نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان؛ عضو کمیسیون برنامه و بودجه و مشاور کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم، فعالیت داشته است.
متن حکم رئیس سازمان دامپزشکی کشور به شرح زیر است:


جناب آقای محمد حسینی
سلامّ علیکم؛
نظر به شایستگی، تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند، جنابعالی را به سمت سرپرست « معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور » منصوب می‌نمایم.
بهره‌مندی از توان علمی وکارشناسی متخصصین خبره در جهت جذب و توسعه منابع نیروی انسانی متخصص و افزایش خدمات رفاهی به تمام کارکنان خدوم سازمان دامپزشکی کشور و تعامل سازنده با بخش غیردولتی دامپزشکی در راستای اجرای فرامین و منویّات مقام معظّم رهبری (مدظلّه العالی) مبنی بر رفع موانع تولید با تحقق شعار سال« تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدائی‌ها » مورد انتظار است. امید است با اتکال به قدرت لایزال الهی در ظلّ توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء)، تحت زعامت مقام عظمای ولایت، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظلّه العالی) در انجام مسئولیت و وظایف محوله موفّق و مؤیّد باشید.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 280151
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید