• 1402/11/17 - 13:20
  • تعداد بازدید: 1493
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
دکتر امین اسدی در رزمایش جهاد دامپزشکی استان اصفهان مطرح کرد؛

ارایه ۳۳ میلیون خدمت رایگان به مناطق روستایی و عشایری

بیست و هشتمین اردوی جهاد دامپزشکی استان اصفهان در ۱۴ روستای شهرستان کاشان با حضور دکتر امین اسدی مشاور معاون وزیر و مسئول اردوهای جهادی سازمان دامپزشکی کشور و دکتر سیدرضا موسوی مدیرکل دامپزشکی استان با هدف خدمت رسانی رایگان به دامداران و بهره‌برداران به خصوص در مناطق کم برخوردار اجرا گردید.

این اردوی جهادی به مدت دو روز از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با شرکت ۷ تیم عملیاتی و ۴۰ نفر نیروی جهادی بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی استان اصفهان توسط شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان به اجرا در خواهد آمد.


در روز اول اجرای این اردوی جهادی دکتر اسدی ضمن حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان با مدیرکل، معاون سلامت و دیگر مسئولین دامپزشکی استان اصفهان و سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان دیدار و پیرامون اجرای اردوهای جهادی در کشور و خدمات رایگان ارائه شده در دولت سیزدهم مطالبی بیان نمود.


در ادامه پس از اعزام تیم های جهادی حاضر به مناطق عملیاتی، دکتر اسدی و همراهان با حضور در گلستان شهدای راوند با آرمان شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.


لازم به ذکر است دکتر اسدی باهمراهی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و دیگر همراهان، با حضور در مسجد جامع روستای سن سن در حضور اهالی این روستا با فرماندار شهرستان کاشان دیدار نمود.


فرماندار شهرستان نیز در سخنان خود ضمن خوش‌آمد گویی به مهمانان سازماندامپزشکی کشور و اداره کل دامپزشکی استان به جایگاه مهم دامپزشکی در تامین امنیت غذایی جامعه اشاره نمود.


مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان نیز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و خیرمقدم به میهمانان گزارشی از اردوهای جهادی انجام شده در استان ارائه نمود و گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بیست و هشتمین اردوی جهادی استان اصفهان در ۱۴ روستای شهرستان کاشان به صورت کاملا رایگان اجرا خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدمات موثری به دامداران این شهرستان ارائه نماییم.


دکتر  امین  اسدی نیز در جمع جهادگران گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه ۱۴۰۲، ۳۳ میلیون خدمت رایگان توسط جهاد دامپزشکی به روستاییان و عشایر در مناطق کم برخوردار و صعب‌العبور سراسر کشور ارایه شده است که این خدمات همه از برکات انقلاب اسلامی می‌باشد.


وی افزود: تا کنون نزدیک به دو هزار رزمایش و اردوگاه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی رایگان به روستاییان و عشایر در مناطق صعب‌العبور برگزار شده است.


در ادامه دکتر اسدی و دکتر سیدرضا موسوی به اتفاق همراهان در مناطق عملیاتی و صعب العبور حضور پیدا کرده و از نزدیک بر روند اجرای این اردو نظارت نمودند.

  • گروه خبری: اخبار اسلایدر,اخبار روابط عمومی
  • کد خبر : 314783
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

تصاویر

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه