• 1401/12/23 - 06:35
  • تعداد بازدید : 116
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مقدم :

ولایت پذیری ویژگی اصلی شهدا بود

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت الاسلام دکتر حسینی مقدم مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور در یادواره ۴ شهید اداره کل دامپزشکی استان مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، گفت: ویژگی برجسته شهدای والا مقام ولایت مداری و ولایت پذیری بود که این ویژگی‌ها باید امروز اولویت تمامی فعالیت‌های ما باشد.
حجت الاسلام حسینی مقدم با تاکید براینکه شهدا الگوی کامل شجاعت در ولایت پذیری هستند، افزود: باید در حوزه رفتاری ظاهری و باطنی به شهدا اقتدا کنیم.
او گفت: امروز در منطقه‌ای پرتلاطم و ناامن، به لطف و فضل الهی، تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا و به برکت خون شهدا، هوشیاری و آمادگی نیروی‌های مسلح و همچنین حضور مردم در صحنه و پشتیبانی از انقلاب، امنیت مطلوبی در کشور حاکم است و باید قدردان این نعمت الهی باشیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه همه وظیفه داریم که در مسیر ترسیم شده توسط شهدا حرکت کنیم در مسئولیت خود ذره‌ای قصور نداشته باشیم، ادامه داد: شهدا با بصیرتی که داشتند پا به عرصه دفاع حق علیه باطل گذاشتند و قطعا شهدا خدایی هستند و رشادت‌هایی که به خرج دادند هرگز فراموش نشدنی نخواهد بود.
حجت الاسلام حسینی مقدم همچنین گفت:طرح تشدید نظارت بر سلامت دام‌ها و فرآورده‌های خام دامی قابل عرضه در بازار، همزمان با عید باستانی نوروز و ماه مبارک رمضان توسط دامپزشکان و کارشناسان دامپزشکی در سراسر استان اجرا می‌شود.

  • گروه خبری : دفتر حوزه ریاست\u060C حقوقی و ارزیابی عملکرد,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 298518
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه