اخبار حاوی کلید واژه (مدیر کل دامپزشکی خوزستان)


بازدید مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان از شهرستان هویزه
مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان با بازدید از شهرستان هویزه از نزدیک در جریان فعالیتها و نیز مشکلات موجود شهرستان قرار گرفت
 شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیرکل دامپزشکی خوزستان از بهبهان
مدیر کل دامپزشکی خوزستان با بازدید از شهرستان بهبهان از نزدیک در جریان فعالیتها و نیز مشکلات موجود شهرستان قرار گرفت.
 سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان در گفت‌وگو با حکیم مهر:
آمار وزارت جهاد کشاورزی در خصوص تلفات سیل در خوزستان باید راستی‌آزمایی شود / بیش از ۵۰ درصد از پست‌های سازمانی ما خالی است
حکیم مهر- محسن طاهرمیرزایی: دانش‌آموخته دانشکده دامپزشکی دانشگاه ارومیه حد فاصل سال‌های ۶۵ تا ۷۱ است. دوران خدمت سربازی را در اداره دامپزشکی نزاجا انجام داد و به گفته خودش بعد از دوران سربازی، افتخار خدمت در سازمان دامپزشکی را به دست آورد. «دکتر مصطفی کنارکوهی» از سال ۹۰ مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان شد و تا کنون در این سمت به فعالیت خود ادامه داده است. وی آن گونه که خود می‌گوید از پست‌های خالی اداره تحت مدیریتش عذاب می‌کشد و همواره سعی می‌کند که بخشی از آن را از طریق اعتبارات استانی با خرید خدمت و استفاده از همکاران در بخش خصوصی جبران کند.
 شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
از مدیر کل دامپزشکی خوزستان تقدیر شد
رئیس سازمان دامپزشکی کشور از مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان در راستای اجرای برنامه های تدوین شده در حوزه بهداشت و پیشگیری از وقوع بیماری هادر حادثه سیل اخیر تقدیر و تشکر کرد.
 دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دام های خوزستان سمپاشی شدند
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: دام و جایگاه های نگهداری دام در این استان به منظور مبارزه و ریشه کنی انگل های خارجی از جمله ویروس کشنده تب کریمه کنگو سمپاشی شد.
 يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>