چاپ
ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزشی و ترویجی بیماری تب مالت برای دامداران توسط دامپزشکی سنندج

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج از برگزاری کلاس آموزشی و ترویجی با موضوع بیماری تب مالت انسانی برای گاوداران شهرستان سنندج در روز 12 آبان 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج از برگزاری کلاس آموزشی و ترویجی با موضوع بیماری تب مالت انسانی برای گاوداران شهرستان سنندج در روز 12 آبان 98 خبر داد.

دکتر هژیر یوسفی رئیس شبکه دامپزشکی شهرشتان سنندج  افزود بمناسبت هفته پدافند غیر عامل و لزوم افزایش توان و آشنایی دامداران با مفاهیم کاربردی و مورد نیاز حرفه خود و همچنین به جهت ارتقاء آگاهی آنها این شبکه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی ترویجی برای اعضای اتحادیه دامداران و گاوداران ونیز دامداران روستای حسین آباد با محوریت بیماری های مشترک انسان و دام و تب مالت انسانی و نیز نیاز رعایت بهداشت و سلامت جایگاه نگهداری دام، برای بالا بردن بهداشت جایگاه و نیز مخاطرات زیست محیطی نمود.

وی ادامه داد مدرس کلاس از همکاران دامپزشک شاغل در شبکه بوده و تعداد قابل توجهی از دامداران و اعضای تعاونی های یاد شده، تحت آموزش قرار گرفتند و پیش بینی می شود در سال جاری با ادامه این روند، دوره های آموزشی بیشتری در روستاهای با جمعیت دامی بیشتر در  شهرستان برگزار گردد.

  • کد خبر: ٢٤٥٥٣٩/
  • ١٤:٠٩ - 1398/08/12/
  • تعداد بازدید: 125

خروج