چاپ
ارسال به دوست

گردهمایی دوره آموزشی ناظرین ذبح شرعی کشتارگاههای استان کرمانشاه

دوره آموزشی نظارت ذبح شرعی به کشتارگاههای دام و طیور استان کرمانشاه در اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

در این دوره که با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان و کرمانشاه، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان شیلات کشور، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی و مدیر کل دامپزشکی، ریاست اداره نظارت بر ذبح و صید سازمان دامپزشکی و مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات تابعه و ناظرین ذبح شرعی در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام و المسلمین یوسفی نیا مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ضمن خیر مقدم گزارشی از وضعیت کشاورزی استان بیان فرمودند در ادامه حجت الاسلام میرزایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان گزارشی از وضعیت کشتارگاههای استان بیان نمودند.
دکتر حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان نیز وضعیت بهداشتی کشتارگاههای استان را تشریح کردند.

حجت الاسلام والمسلین کلانتری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور نیز موقعیت نظارت بر ذبح شرعی کشتارگاههای کشور و خارج از کشور را که برای ورود به ایران کشتار می نمایند مطلوب بیان نموده و این اطمینان را به مردم عزیز ایران دادند که گوشتی که در کشتارگاههای دام و طیور داخل کشور و همچنین خارج از کشور تهیه می شود. سالم و بهداشتی و حلال است. در ادامه کلاس آموزش ذبح شرعی توسط حجت الاسلام و المسلمین قراخانلو رئیس اداره نظارت بر ذبح و صید سازمان دامپزشکی کشور جهت روحانیون برگزار گردید. در انتها جلسه پرسش و پاسخ انجام شد. در حاشیه این دیدار از زحمات هفت ساله جناب حجت الاسلام پرویزپور مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

 

  • کد خبر: ٦٦٠٢/
  • ١٨:٣٢ - 1397/12/01/
  • تعداد بازدید: 488

خروج