چاپ
ارسال به دوست

دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با فرمانداران شهرستان های روانسر و جوانرود

دراین دیدار فرماندار شهرستان های روانسر و جوانرود بیان داشتند: فرمانداری آمادگی لازم را جهت همکاری با دامپزشکی در اجرای وظایف محوله دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر امید حاج محمدی صبح دیروز در دیداری با فرمانداران شهرستان های روانسر و جوانرود به تشریح وظایف دامپزشکی در خصوص پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام، نظارت بر فرآورده های خام دامی، کنترل و پیشگیری بیماریهای دامی و بیان مشکلات دامپزشکی شهرستان های روانسر و جوانرود بخصوص موضوع اعتبارات دامپزشکی جهت پیشگیری از بروز بیماری هایی مانند تب برفکی و بروسلوز پرداخت.

در این نشست صمیمی دکتر سمیعیان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان روانسر ضمن قدردانی از زحمات فرماندار در پشتیبانی از این اداره یادآور شد امنیت غذایی و تامین سلامت عمومی جامعه نتیجه فعالیت ها و خدمات اداره دامپزشکی بوده که بدون شک کمک مجموعه فرمانداری در نیل به این هدف تاثیرگذار می باشد. در پایان فرماندار شهرستان نیز از زحمات اداره دامپزشکی در ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه تشکر و قدردانی کرد.

همچنین دکتر امیری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان جوانرود، تشریح مختصری از فعالیت های دامپزشکی در خصوص سلامت فرآورده های خام دامی، بیماری های واگیر دام و طیور را بیان نمودند و افزود:  با توجه به وظیفه حساس و خطیر دامپزشکی در کنترل، نظارت و حفظ سلامت فراورده های خامی دامی و به تبع آن حفظ و سلامت مصرف کنندگان شهرستان جوانرود خواستار همکاری مجموعه  فرمانداری بخصوص موضوع تخصیص اعتبارات به دامپزشکی شدند.

در پایان فرماندار روانسر آقای سعدی مصطفی زاده و فرماندار جوانرود آقای رستگار یوسفی ضمن تقدیر از زحمات و عملکرد قابل قبول رئیس و پرسنل ادارات دامپزشکی و نظارت بیش از بیش دامپزشکی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و سایر واحدهای تحت نظارت بسیار مهم ارزیابی کرد و گفتند: حفظ و سلامت فرآورده های دامی برای سلامت اقشار جامع بسیار حائز اهمیت بوده و باید در این مسیر همگام باشیم و این مهم، مرهون تلاش کارکنان دامپزشکی است که الان شاهد  کمترین گزارش بیماریها در جمعیت دامی شهرستان های روانسر و جوانرود هستیم.

 

 

 

 

 

 

  • کد خبر: ١٢٩٤٢٨/
  • ١٤:٣٦ - 1398/02/17/
  • تعداد بازدید: 185

خروج