چاپ
ارسال به دوست

برگزاری مراسم گرامیداشت روز زن در دامپزشکی کرمانشاه

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن صبح سه شنبه 7 اسفند ماه 1397 با حضور مدیر کل، نماینده ولی فقیه ، معاونین و بانوان اداره در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر امید حاج محمدی مدیر کل دامپزشکی استان در این آیین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر گفت: بعد از انقلاب به برکت این نظام حضور زنان در عرصه های مختلف نقش آفرین و تعیین کننده بوده اند که نمونه بارز این امر فعالیت 31 نفر کارمند در این اداره است.

در ابتدای این مراسم نماینده ولی فقیه اداره کل،  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا میرزایی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، اظهار کرد: اقامه دین اسلام و ادامه آن به وجود فاطمه زهرا (س)بستگی دارد بر ما پوشیده نیست و همه جا توسل به ایشان می تواند گره گشای مشکلات ما باشد، از سوی دیگر نقش زنان در خارج از منزل و کمک به اقتصاد و معیشت خانوار نیز پررنگ تر از پیش شده است.

وی در ادامه اشاره ای به اهمیت و ارزش وجودی زن در نظام اسلام نموده و توجه و احترام ائمه اطهار از جمله پیامبر اکرم (ص) را بر شان و منزلت زن تاکید بر این مطلب ساخت.

در ادامه این مراسم دکتر امید حاج محمدی با تاکید براینکه نقش زنان در تصدی پست‌های مدیریتی دامپزشکی طی مدت مسئولیتم پررنگ تر شده و این روند بنابر شایسته سالاری ادامه خواهد یافت ، افزود: امروزه نقش و تاثیرگذاری زنان در جامعه بیشتر و پررنگتر از گذشته است، در جامعه امروز زنان همگام با مردان در عرصه‌های مختلف حضور فعال و در اداره امورات نقش کلیدی و موثری دارند.

مدیر کل دامپزشکی استان با بیان اینکه ماهیت کار دامپزشکی فنی و صحرایی است که بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد؛ با این وجود زنان به دلیل حساسیت و دلسوزی بالایی که دارند به خوبی این مسئولیت ها را انجام داده اند که این مهم  بیانگر انگیزه بالا و حس مسئولیت پذیری آنان است و انتظار می رود در آینده مسئولیت بیشتری به بانوان واگذار شود.

در انتهای این مراسم ضمن تجلیل از بانوان اداره به رسم یاد بود به هر کدام لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • کد خبر: ٦٨٥٠/
  • ١٥:٤٧ - 1397/12/07/
  • تعداد بازدید: 847

خروج