بیانیه توافق سطح خدمت


تارنمای اداره کل دامپزشکی استان فارس از محتوی و مطالب متنوع در حوزه های مرتبط با سازمان دامپزشکی کشور تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از تارنما تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

1- تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از تارنما

اداره کل دامپزشکی استان فارس تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

2- لینک به تارنما های دیگر

پرتال اداره کل دامپزشکی استان فارس ممکن است شامل لینک هایی به تارنما های دیگر باشد .تارنما های لینک داده شده از درون این تارنما ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم. اداره کل دامپزشکی استان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون تارنما قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به تارنما ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

3-عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از تارنمای اداره کل دامپزشکی استان فارس شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنما ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از تارنما اداره کل دامپزشکی استان تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن تارنما، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی باشید.

4-استفاده از امکانات ارتباط جمعی

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان فارس ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.

انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.

بارگذاری فایل ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین تارنما مغایرت داشته باشد.

بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در تارنما.

رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.

توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درتارنما قرار داده شده است به نام خود.

محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی تارنما.

برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

5- آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل دامپزشکی استان فارس هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین تارنما را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف تارنما نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای تارنما حذف نماییم.

اداره کل دامپزشکی استان فارس این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در تارنما می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در تارنما را ویرایش، ارسال  یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از تارنما حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در تارنما ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

6- رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین اداره کل دامپزشکی استان فارس و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

7- در دسترس بودن

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان فارس مجهز به ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به سامانه ثبت شکایات و تقاضای مردمی  و سامانه پیشنهادات دامپزشکی فارس به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد. به محض ثبت شکایت یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل دامپزشکی استان فارس بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.