چاپ
ارسال به دوست

بازدید سرزده رئیس سازمان دامپزشکی کشور از ادارات دامپزشکی شهرستانهای آمل و محمودآباد

دکتر علیرضا رفیعی پور در سفر یکروزه خود به استان مازندران بطور سرزده از دو اداره دامپزشکی شهرستانهای این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با همراهی مدیر کل دامپزشکی مازندران که در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت با سفر یکروزه به مازندران سفر کرده بود، بصورت سرزده از ادارات دامپزشکی شهرستانهای آمل و محمودآباد بازدید و از نزدیک با همکاران این دو اداره شهرستانی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر رفیعی پور در این بازدیدها ضمن برررسی و ارزیابی عملکرد واحدهای شهرستانی به تفکیک ، بر انجام اقدامات پیشگیرانه توسط اکیپ های عملیاتی دامپزشکی بمنظور پیشگیری از بروز و شیوع بیماریهای دامی بر اساس قوانین و مقررات و دستورالعملها تاکید داشت و خاطرنشان کرد، ترسیم چشم انداز پیش بینی عملیات ، تدوین آمار اقدامات انجام یافته و علت یابی سیر نزولی و یا سیر صعودی احتمالی بروز بیماریهای مشترک با منشاء دامی و از همه مهمتر برخورد علمی و فنی با کلیه امورات محوله اداری از جمله انتظارات ما بوده که باید ادارات تابعه زیر مجموعه برای تحقق آنها تلاش نمایند.

وی تاکید داشت، ما یک دستگاه سلامت محور هستیم و برای تامین سلامت عمومی مصرف کننده و ارتقای سطح بهداشتی جامعه ، باید با انجام اقدامات پیشگیرانه از بروز و انتشار بیمارها جلوگیری و بر روند تولید ، نگهداری و توزیع انواع فرآورده های خام دامی نظارت بهداشتی نمائیم که کوچکترین خطری سلامت آحاد جامعه را تهدید نکند.

گفتنی است در این دیدارها همکاران این دو اداره شهرستانی به بیان مشکلات اداری و شخصی خود پرداختند و رئیس سازمان دامپزشکی کشور ضمن ارائه راهکارهای عملی برای رفع مشکلات موجود ، دستورات لازم را صادر نمود.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٢٩٥٨٠/
  • ٠٩:٢٢ - 1398/02/21/
  • تعداد بازدید: 273
کلید واژه ها