چاپ
ارسال به دوست

ششمین جلسه رصد و پایش دارو و واکسن دامپزشکی کردستان برگزار شد

ششمین جلسه رصد و پایش دارو و واکسن در روز دوشنبه مورخه 7 آبان 97 با حضور معاون سلامت ، روسا و کارشناسان مرتبط دامپزشکی کردستان و مدیر عاملان و مسئولین فنی شرکت های پخش دارو و واکسن استانی در محل سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، ششمین جلسه رصد و پایش دارو و واکسن در روز دوشنبه مورخه 7 آبان 97 با حضور معاون سلامت ، روسا و کارشناسان مرتبط دامپزشکی کردستان و مدیر عاملان و مسئولین فنی شرکت های پخش دارو و واکسن استانی در محل سالن جلسات برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مدیران عامل و مسئولین فنی شرکت های پخش دارو و واکسن استان کردستان نظرات و مشکلات صنف خود را بیان داشتند و در ادامه دکتر ناصر مخدوم معاون سلامت اداره کل دامپزشکی نسبت به جمع بندی نظرات و پیشنهادات اقدام نموده و مقرر شد تمام شرکت های پخش استانی از تحویل هر نوع داروی دامپزشکی بدون فاکتور معتبر و گواهی بهداشتی قرنطینه ای حمل خودداری نمایند. همچنین ورود هر نوع داروی دامپزشکی به استان و ارسال و عرضه دارو از سوی شرکت های پخش استانی به داروخانه ها، مراکز مایه کوبی و درمانگاه های روستایی و عشایری با فاکتور معتبر و گواهی بهداشتی قرنطینه ای حمل انجام گیرد. ضمناً تمام شرکت های پخش دارویی استانی موظف شدند تا پایان مهر ماه موجودی انبار دارویی خود را اعلام تا اداره کل پس از ارزیابی فاکتورهای خرید و فروش دارو و مانده سال 96 نسبت به بررسی صحت و سقم اقلام هر شرکت اقدام نماید.

  • کد خبر: ١٨١٦/
  • ١٢:٠٩ - 1397/08/12/
  • تعداد بازدید: 4152