چاپ
ارسال به دوست

افتتاح ساختمان پست قرنطینه دامی چمن بید توسط مدیر کل دفتر بهداشت و مبارزه با بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی کشور

مراسم افتتاحيه ساختمان جديد پست قرنطینه دامی چمن بید  که تنها پست قرنطینه دامی ثابت شمال شرق کشور می باشد، برگزار گرديد.  

با حضور دكتر سید بهمن نقیبی مدیر كل دفتر بهداشت و مبارزه با بیماریهای دامی سازمان، دکتر سید محمد مهدی احمدی مدیرکل دامپزشکی خراسان و با مشايعت مهندس محمودرضا معموری فرماندار شهرستان، مهندس پاکدامن مدیرکل دیوان محاسبات و جمعی از هیات همراه، مراسم افتتاحيه ساختمان جديد پست قرنطینه دامی چمن بید  که تنها پست قرنطینه دامی ثابت شمال شرق کشور می باشد، برگزار گرديد.  
 
در این مراسم مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی مطالبی را در خصوص مشخصات فیزیکی این بنا و سابقه قرنطینه در استان خراسان شمالی بیان کرد.  
 
در ادامه این مراسم دکتر نقیبی خاطر گفت: قرنطینه دامی از مهم ترین راه های پیشگیری از بروز بیماری های اختصاصی دام و بیماری های مشترک بین انسان و دام است و تجهیز پست قرنطینه دامی می تواند در پیشبرد اهداف سازمانی تاثیرگذار باشد و ابراز امیدواری کرد که بهره برداری از ساختمان جدید پست قرنطینه فایده و سود اصلی را به بهره برداران و دامداران برساند و خواستار جدیت بیشتر در انجام امور محوله به دامپزشکی شد

  • کد خبر: ٨٧٦/
  • ١٢:٢٩ - 1397/07/21/
  • تعداد بازدید: 3071