چاپ
ارسال به دوست

در بازدید رئیس سازمان دامپزشکی کشور توافق شد:

استفاده سازمان دامپزشکی و دانشکده واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از ظرفیتهای علمی و اجرایی یکدیگر

رئیس سازمان دامپزشکی کشور و رئیس دانشکده دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون استفاده از ظرفیتهای علمی و اجرایی یکدیگر تبادل‌نظر و توافق کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی‌پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور، دکتر امیر اقبال خواجه رحیمی رئیس دانشکده دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر عباسعلی مطلبی عضو هیئت علمی این دانشکده در دیداری صمیمی به تبادل نظر پیرامون نحوه توسعه همکاریهای این دو نهاد اجرایی و علمی با یکدیگر پرداختند.

در این دیدار که در محل این دانشکده برگزار شد، مقرر گردید تا سازمان دامپزشکی کشور نیازهای علمی خود را بر اساس اولویت به دانشکده دامپزشکی اعلام کند و سازمان دامپزشکی کشور نیز در تامین امکانات اجرایی و فارمهای مناسب که بتوانند فرصت مطالعاتی و کاربردی لازم را برای دانشجویان و دانش‌آموختگان این دانشگاه فراهم کند، در اختیار آنها قرار دهد.

لازم به ذکر است پس از این دیدار، دکتر علیرضا رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور از امکانات این دانشکده دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و کلاسهای دایر این دانشکده بازدید کرد و در جریان روند آموزش دانشجویان این دانشکده تخصصی قرار گرفت.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٦٣٢٤/
  • ١٢:٥٧ - 1398/09/06/
  • تعداد بازدید: 389
کلید واژه ها