چاپ
ارسال به دوست

گرامیداشت دهه فجر در سازمان دامپزشکی کشور

انقلاب اسلامی ایران تنها انقلاب جهان است که با وجود مشکلات اقتصادی شدید، عزّت‌‎مندانه مقابل کفر ایستاده است و با وجود تنگناهای شدید اقتصادی برای مردم، 'تنها پرچمدار اسلام' در جهان نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت‌الاسلام حمزه کلانتری، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان دیروز 20 بهمن 98 در آیین گرامیداشت دهه فجر در محل سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به تاریخ دو قرن گذشته در جهان، خاورمیانه و ایران گفت: آنچه از این رویدادها مشهود است، نهضتهای بزرگی است که رخ داده و اخیرا نیز بهار عربی نمونه دیگر آن بود که مقابسه آن با انقلاب اسلامی 57 گویای تفاوتهای بارز انقلاب ایران با تمام این انقلابهاست.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران نسبت به نهضتهای مشابه خودش برتری محسوس دارد و آنچه باعث ماندگاری آن شده مزایای خاص این انقلاب نسبت به تمام انقلابهای دیگر است، افزود: این در‌حالی است که تعداد کشته‌های انقلاب‌های جهان بیشتر از شهدای انقلاب ایران بوده است و درصد جمعیتی که آنها تقدیم انقلابشان کردند بیش از ایران است و جالب اینکه هیچکدام آنها نیز به اندازه ایران با موانع و دشمنی استکبار جهانی نیز مواجه نبوده‌اند. تا جایی که تا واپسین روزهای انقلاب ایران می‌خواستند مانع انقلاب ما شوند و حتی این موضوع را در خاطراتشان اعتراف کرده اند که تلاش داشتند مانع پیروزی انقلاب شوند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به تفاوتهای بارز رهبری امام خمینی (ره) در انقلاب 57 با سایر رهبران جهان حتی رهبران مذهبی دیگر مانند آیت‌الله کاشانی اظهار کرد: انقلاب اسلامی مردم ایران را چنان متحد کرد که هیچ توطئه ای نتوانست در صفوف به هم فشرده مردم نفوذ و اخلال ایجاد کند.

وی با بیان اینکه پس از انقلاب روزنامه فرانسوی 'لوموند' نوشت انقلاب ایران غرب وادار به تجدید نظر درباره اسلام و نگاه مجدد به شرق کرده است، اظهارکرد: بعد از پیروزی انقلاب، بحث انحراف انقلاب اسلامی توسط دشمنان جمهوری اسلامی پیگیری شد تا افکار ملی‌گرایی و لیبرالیستی را مقابل نهضت اسلامی ما قرار دهند و وقتی موفق به طراحی این نقشه نشدند با تحمیل جنگ 8 ساله به جمهوری اسلامی ایران سعی کردند انقلاب را تضعیف کنند که خوشبختانه باز هم نتوانستند.

کلانتری با بیان اینکه آنها بارها اقرار کردند که هدفشان جداکردن خوزستان از ایران و ساختن عربستان تازه نبوده است، تاکید کرد: 'آنها آشکارا اعلام کردند هدفشان نابود کردن انقلاب اسلامی است؛ کما اینکه طه‌یاسین رمضان نیز در مصاحبه ای اعتراف کرد که هدف از جنگ علیه جمهوری اسلامی گرفتن چند متر زمین و تنبهای بزرگ و کوچک نیست، بلکه هدف نابودی انقلاب اسلامی ایران است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه امروز نیز انقلاب اسلامی برهه حساسی را تجربه می کند، تصریح کرد: اگرچه مشکلات شدید اقتصادی وجود دارد، اما تلاش دشمنان جهت ایجاد روحیه ناامیدی در مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه 4 خبرگزاری بزرگ جهان به نوعی وابسته به رژیم غاصب اسرائیل هستند و بیش از 90 درصد محتوای خبری عرضه شده در دست اینهاست،گفت: 'علاوه بر این دنیای مجازی نیز ترفند دیگر آنهاست تا جوانان ما را با تبلیغات گسترده مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار دهند.

کلانتری با بیان اینکه مهمترین کار امروز دنیای استکباری علاوه بر تحریمهای بدون ثمر، اقدام شرم‌آور ترور فرمانده نظامی یک کشور توسط یک کشور ابرقدرت بوده تا جایی که در اوج وقاحت، مسئولیت آن را هم به عهده گرفته است، گفت: عرضه الگوهای ضد دینی سابقه تاریخی دارد تا جایی که گفته می‌شود یهودیان یقین به اینکه وقتی با پیغمبر وارد جنگ شوند شکست می‌خوردند، رو به ارائه الگوهای غیر‌اسلامی به نام اسلام کردند و به ایجاد شبهه در مردم نسبت به پیامبر و اصحاب او دامن زدند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه انقلاب ایران تنها انقلاب جهان است که با وجود مشکلات اقتصادی شدید عزّت‌‎مندانه مقابل کفر ایستاده است، گفت: اگرچه نمی‌توان منکر تنگناهای شدید اقتصادی برای مردم شد، اما مهم این است درک کنیم امروز 'تنها پرچمدار اسلام' هستیم. کما اینکه انقلا‌ب‌های عربی مثل مصر پس از 2 سال به استحاله کشیده شده و محل ملاقات دولت اسرائیل با کشورهای عربی است. تا جایی که برخی خبرگزاریها اعلام کردند، بزودی دیداری بین ولیعهد عربستان و رژیم غاصب و قاتل اسرائیل در قاهره انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن جمهوری اسلامی جنگ پنهان را در دستورکار قرار داده است و کیان خانواده‌ها را هدف قرارداده است، خواستار بصیرت مردم نسبت به توطئه غرب در بدبین‌کردن جوانان امروز میهن اسلامی به نظام جمهوری اسلامی شد.

لازم به ذکر است در جریان این مراسم که در نمازخانه سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد، مسابقات فرهنگی نیز بین شرکت‌کنندگان در این آیین انقلابی برگزار شد و به قید قرعه به برندگان جوایزی تعلق گرفت.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٩٢٥١/
  • ١٦:٢٠ - 1398/11/21/
  • تعداد بازدید: 286
کلید واژه ها