چاپ
ارسال به دوست

در دیدار منتخب مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور مطرح شد:

آغاز فصل جدید همکاری مجلس و سازمان دامپزشکی کشور جهت گشایش در امور مردم

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با ابراز خشنودی از انتصاب دکتر ماکنعلی به ریاست سازمان دامپزشکی کشور، این اقدام را در شتاب به ارتقای کمیت و کیفیت خدمات دامپزشکی به تولیدکنندگان و افزایش ضریب ایمنی جامعه حائز اهمیت و مثبت دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا منادی سفیدان منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ( که در دوره‌های هشتم و نهم نیز نماینده خانه ملت شده بود)؛ در دیدار عصر امروز دوشنبه 29 اردیهبشت 99 با دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور، این انتصاب را اقدامی بجا و شایسته از سوی دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی برشمرد و افزود: از آنجا که خدمات دامپزشکی در سلامت عمومی جامعه بسیار مهم است و این رشته یکی از تخصص‌های ارزشمند و پرزحمت است، تقویت و حمایت این رشته در سطح کلان سلامت جامعه از نظر بهداشت مواد غذایی و پیشگیری بیماریهای مشترک، اهمیت دوچندان دارد.
 
وی ضمن اعلام آمادگی خود و همکارانش در مجلس که به زودی آغاز بکار خواهند کرد، اطمینان خاطر داد: با همکاری نمایندگان دوره جدید مجلس از طرحهای تخصصی و راهگشای ارائه شده جهت افزایش کمیت و کیفیت خدمات دامپزشکی به جامعه حمایت ویژه خواهد شد و مجلس در این خصوص نهایت همکاری و حمایت را خواهد داشت.
 
منادی انتصابِ ماکنعلی را با توجه به سابقه علمی و وجهه بین المللی اش، فرصتی مغتنم برای این سازمان دانست که از این طریق می‌تواند کارهای بزرگ و ماندگاری را در سازمان دامپزشکی کشور رقم بزند.
 
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با یادآوری حمایت‌های خود از مجموعه دامپزشکی در دوره‌های گذشته حضورش در مجلس تاکید کرد: در دوره جدید مجلس استمرار حمایت از دامپزشکی را بر خود وظیفه دانسته و می‌کوشد این بار با قدرت بیشتری در مجموعه قانونگذاری کشور ،جهت ارتقای جایگاه دامپزشکی کشور تلاش کند.
 
وی با اشاره به اقدامات خود در افزایش حقوق پرسنل دامپزشکی، به همخوان نبودن حقوق پرسنل با حجم وظایف خطیر آنها اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود تا با حساسیت و پیگیری دکتر ماکنعلی بعنوان رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور، افزایش حقوق کارمندان دامپزشکی در دوره پیش‌رو محقق گردد.
 
دکتر علی‌صفر ماکنعلی، رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور نیز در این دیدار ضمن سپاس از حسن توجه نمایندگان مجلس و همچنین ابراز خشنودی از حضور یکی از فعالان حوزه دامپزشکی در قوه مقننه ابراز امیدواری کرد تا با تعامل مناسب و قوی میان خانه ملت و سازمان حاکمیتی دامپزشکی، از گرفتاریهای مردم در تمام زمینه‌های مرتبط کاسته شود و فصل جدید همکاری گشوده گردد.
 
 در این دیدار دکتر علیرضا رفیعی‌پور رئیس سابق سازمان دامپزشکی کشور و مشاور وزیر جهاد کشاورزی نیز حضور داشت.

  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢١١٤/
  • ٢٣:٢٢ - 1399/02/29/
  • تعداد بازدید: 264
کلید واژه ها