چاپ
ارسال به دوست

مدیرکل جدید حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد این سازمان خبر داد:

ایجاد کانال ارتباطی مستقیم و بدون واسطه با رئیس سازمان دامپزشکی کشور

هر دستگاه دولتی کارآمد نیازمند یک سیستم پاسخگو به ارباب رجوع و بهره‌برداران بدون واسطه است و اتخاذ هرگونه تدبیر جهت تسهیل و تسریع در ارتباط مستقیم با ریاست سازمان دامپزشکی کشور، خواسته ذی‌نفعان حوزه دامپزشکی است. با توجه به انتصاب مدیرکل جدید حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد این سازمان، خبرنگار پایگاه خبری سازمان دامپزشکی کشور جزییات راهکارهای پیش‌بینی شده در این خصوص را از دکتر «وحید کشاورز زمانیان» که هفته گذشته به این مسئولیت منصوب شده است جویا شده که به اتفاق می‌خوانیم:

آقای دکتر کشاورز، با توجه به اینکه بسیاری از بهره‌برداران حوزه دام، طیور و آبزیان و کارشناسان دامپزشکی و حتی پرسنل ادارات کل دامپزشکی استان‌ها خواستار ارتباط مستقیم با شخص ریاست سازمان دامپزشکی کشور در خصوص مشکلاتی هستند که تنها مرجع رسیدگی به آنها را رئیس سازمان دامپزشکی کشور می‌دانند تمهید اتخاذ شده جهت کم‌کردن فاصله و تسریع انتقال خواسته مردم به رئیس سازمان چیست؟

  • با سلام خدمت خوانندگان محترم پرتال سازمان دامپزشکی کشور، کلیه بهره برداران و همکاران بخش های دولتی و خصوصی دامپزشکی،

در راستای نگرش ریاست سازمان مبنی بر توجه به نظرات بهره برداران؛ تشکل های صنفی و همکاران دامپزشکی و به منظور دسترسی سریع و انتقال پیام ایشان یه ریاست سازمان دامپزشکی کشور با استفاده از ظرفیت پرتال سازمان، امکان ارسال پیام در پرتال سازمان دامپزشکی کشور به آدرس   https://www.ivo.irپیش بینی گردیده است که کلیه این عزیزان می‌توانند با کلیک روی آیکون «ارتباط با ما برر روی صفحه اول پرتال و سپس کلیک آیکون «ارتباط با رئیس سازمان» پیام خود را مستقیماً برای رئیس سازمان دامپزشکی کشور ارسال کنند. این پیامها در اختیار ریاست سازمان قرار می‌گیرد تا نسبت به صدور دستور بررسی و رسیدگی به آنها اقدام نمایند.

 

  • تا چه اندازه کاربران ارسال‌کننده نامه می‌توانند از رسیدن سریع مطالبات و مشکلات اضطراری و به اصطلاح اورژانسی خود به شخص رئیس سازمان دامپزشکی آسوده‌خاطر باشند؟

. با توجه به اینکه پیامهای رسیده به صورت مستمر کنترل می‌شود کلیه ارسال کنندگان پیام اطمینان خاطر داشته باشند که پیامها بر اساس محتوا و نوع درخواست در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و پیگیری خواهد شد.

 

 

  • در قالب این تصمیم جدید برای ارتباط با رئیس سازمان و رسیدگی به مشکلات مطرح شده، پیامها چگونه اولویت‌گذاری و پاسخگویی خواهد شد؟

با توجه به موضوع پیام و اهمیت آن، نسبت به اولویت بندی، بررسی و ارجاع آنها به واحدهای ذیربط و اخذ پاسخ اقدام خواهد شد.

  • نحوه پاسخگویی به ارسال‌کنندگان نامه با چه مکانیزمی انجام خواهد شد و آنها از کجا مطمئن باشند پیام مربوطه آنها که چه بسا حاوی برخی نکات محرمانه است، بدون هیچ واسطه و حداکثر تحت نظارت شخص شما صرفا به دست رئیس سازمان دامپزشکی کشور خواهد رسید؟

در صورت ارسال پیامی که علاوه بر بررسی و پیگیری حسب موضوع نیاز به ارسال پاسخ به شخص ارسال کننده پیام باشد با توجه به اینکه پیام از طریق آدرس الکترونیکی برای ما ارسال می گردد پاسخ نیز از آن طریق برای ایشان ارسال می گردد..

کلیه ارسال کنندگان پیام یقین داشته باشند اصل محرمانه ماندن مورد تأکید ویژه رئیس محترم سازمان و اینجانب بوده و در کلیه پیامهای رسیده این اصل مهم رعایت خواهد شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٨٦٦/
  • ١١:٠٧ - 1399/04/27/
  • تعداد بازدید: 627
کلید واژه ها