چاپ
ارسال به دوست

با حضور مسوولان حراست کل کشور و مدیران کل سازمان دامپزشکی انجام شد:

معارفه مدیرکل جدید دفتر حراست سازمان دامپزشکی کشور

آیین تودیع و معارفه مدیرکل سابق و جدید دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور در این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، پیش از ظهر امروز شنبه با حضور مسوولان حراست کل کشور و مدیران کل سازمان دامپزشکی، مهندس رسول‌زاده به عنوان مدیرکل جدید دفتر مرکزی حراست این سازمان معرفی شد.

در این مراسم دکتر علی‌صفر ماکنعلی ریاست سازمان دامپزشکی کشور با تشریح وظایف مهم حراست در سیستم‌ها گفت: در سیستم دو راه وجود دارد؛ نخست شفاف سازی و دوم ایجاد فرایند رفلکسی بر مبنای قانون.

وی افزود: از آنجا که شفافیت در فرآیندهای هر مجموعه حایز اهمیت است ما نیز در تلاشیم با بکارگیری فرایندهای مصداقی و کارآمد؛ خطا و اشتباهات را به حداقل برسانیم تا خدمت‌رسانی بهتری به ارباب رجوع داشته باشیم.

رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه حراست دارای شرح وظایف مشخص برای ارتقاء و بهبود شرایط کشور است اظهار کرد: از آنجا که مسئول هستیم و مسئول بودن یعنی خدمتکار مردم بودن لذا باید همچون سربازان نظام جمهوری اسلامی  به‌گونه‌ای عمل کنیم که اشتباهات مدیران به حساب نظام نوشته نشود.

وی با بیان اینکه همه ما خدمتگزار مردم هستیم و با همه ظرفیت در تلاش برای خدمت به مردم هستیم اظهار کرد: به لطف تلاش تولیدکنندگان و نظارت همکاران دامپزشکی در امر نظارت بر تولید فراورده‌های بهداشتی سالم و با وجود تحریم‌های پیچیده، ایران از صادرکنندگان مرغ و تخم مرغ بوده است.

وی در پایان از زحمات دکتر ابراهیم توکلی مدیرکل سابق حراست سازمان دامپزشکی کشور تشکر کرد و در ادامه مهندس رسول‌زاده به عنوان مدیرکل جدید حراست سازمان دامپزشکی کشور معرفی شد.

صیانت از سازمان دامپزشکی و پرسنل خدوم آن

بنابراین گزارش، جلیل رسول‌زاده مدیرکل جدید دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور نیز در این آئین گفت: برای تحقق اهداف برنامه داریم تا بتوانیم در فضای احترام، اعتماد و همدلی ایجاد کرده و در راستای اعتلای جایگاه سازمان دامپزشکی کشور همگام و همراه شویم.

 وی از انجام وظایف در چارچوب‌های قانونی شرعی و اخلاقی، تاکید بر مسئولیت‌پذیری پاسخگو بودن و تاثیرگذاری سازنده حراست، تلاش برای هم‌افزایی با مدیران و واحدهای درون سازمانی برای ارتقاء سلامت اداری ابتدا در حراست و سپس در سایر واحدهای سازمان و ایفای یک نقش سازنده بین بدنه کارشناسی با افراد تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در سطح کلان به عنوان سایر برنامه های دفتر حراست سازمان دامپزشکی یاد کرد.

در بخشی از حکم انتصاب رئیس سازمان دامپزشکی کشور برای رسول زاده آمده است: با عنایت به تجارب، تعهد و سوابق جنابعالی، ارتقای عملکرد حراست سازمان در پاسداری از ارزش ها، مبانی و اصول مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و اولویت دادن به سالم سازی محیط کار و سرلوحه قراردادن پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی مورد انتظار است. امید است با الطاف الهی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و با بهره گیری از کلیه استعدادها و همکاری پرسنل زیرمجموعه در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٩٠٧/
  • ١٤:٥٠ - 1399/04/28/
  • تعداد بازدید: 1208
کلید واژه ها