چاپ
ارسال به دوست

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان عنوان کرد:

تامین هزینه سه فاز واکسن تب برفکی در سال 99

در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تامین هزینه سه فاز واکسن تب برفکی در سال جاری مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی دکتر محمد اصغر زاده مدیر کل دامپزشکی استان ظهر دیروز با دکتر پور عیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار پور عیسی از فعالیت های  اداره کل دامپزشکی استان که دارای کمترین میزان کانون بیماری های دامی در سالیان گذشته بوده ، و همواره حفظ و صیانت از سرمایه دامی را از اولویت های اصلی خود دانسته تقدیر و تشکر کرد  ، و  قول تامین هزینه واکسن سه فاز تب برفکی در سال جاری را به مدیر کل دامپزشکی استان داد .

وی که در دفتر کار خودش سخن می گفت پروژه آزمایشگاه تخصصی شرق کشور را از پروژه های اولویت دار استان نام برد و قول مساعد تامین اعتبار و افتتاح  این پروژه را تا دهه فجر سال جاری مطرح کرد.

در این دیدار اصغر زاده با ارایه گزارشی از واکسیناسیون دامها و کانون های بیماری استان در سال گذشته و میزان پیشرفت پروژه آزمایشگاه تخصصی شرق کشور از دکتر پور عیسی بابت حمایت های بی شائبه و پیگیری های شبانه روزی پروژه ها و نگاه ویژه به دامپزشکی استان تقدیر و تشکر کرد.

 بنا بر این گزارش در این دیدار دکتر محمد علی بخشی معاونت سلامت دامپزشکی استان و  غریبی مدیر عامل اتحادیه دامداران آریان استان نیز حضور داشت .

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢١٢١/
  • ٠٧:٤٨ - 1399/02/30/
  • تعداد بازدید: 85
کلید واژه ها