چاپ
ارسال به دوست

عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین ادارات کل دامپزشکی و استاندارد مازندران

مدیران کل دامپزشکی و استاندارد مازندران به منظور تشکیل تیم مشترک کارشناسی برای نمونه برداری و انجام آزمایشات برای ترخیص نهاده های خوراک دامی از بنادر سه گانه مازندران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران صبح روز یکشنبه 28 اردیبهشت سال 1399 خورشیدی تفاهم نامه همکاری فی مابین ادارات کل دامپزشکی و استاندارد استان مازندران منعقد و به امضای مدیران کل این دو دستگاه اجرائی استان رسید.

دکتر سید حسین رضوانی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران هدف از عقد این تفاهم نامه را در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و تسریع در فرآیند ترخیص نهاده های خوراک دامی از بنادر سه گانه استان مازندران عنوان کرد و افزود، با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی ولی امر مسلمین جهان به نام سال جهش تولید تلاش می کنیم تا با تسریع در امور ترخیص کالا از بنادر تحت اختیار استان در جهت افزایش تولیدات دامی گام موثری برداریم.

وی در ادامه نمونه برداری توسط تیم مشترک و به صورت واحد و یکپارچه از محموله های خوراک دام وارداتی و حذف موازی کاری فیمابین این دو نهاد دولتی رابرای تسهیل در امورات مربوط از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و تاکید داشت ، ارسال نمونه های اخذ شده به آزمایشگاه های همکار فعال که نتایج آزمایشات آنها مطابق با استاندارد های ملی ایران بوده و مورد تائید دو اداره کل می باشد ارسال خواهد شد.

مهندس علی امینی مدیر کل استاندارد مازندران نیز در حاشیه این مراسم با مثبت ارزیابی کردن این اقدام، نتایج حاصله از این مهم را به نفع تولیدکنندگان برشمرد و گفت ، تسریع در امورات ترخیص کالا از بنادر می تواند به تولید داخل کمک قابل توجه ای نماید.

وی اعتبار این تفاهم نامه را از 10 خرداد ماه سال جاری لغایت 31 شهریور 99 اعلام کرد و خاطرنشان ساخت، اعتبار این تفاهم نامه با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.

امینی در پایان این جلسه که با حضور تنی چند از کارشناسان دو اداره کل تشکیل شد، از عقد این تفاهم نامه که آغاز همکاری جدید و نقطه عطفی برای این دو نهاد دولتی بوده ابراز خرسندی نمود.
  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢١٢٣/
  • ٠٧:٥١ - 1399/02/30/
  • تعداد بازدید: 52
کلید واژه ها