چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی مازندران در جلسه شورای تخصصی منطقه یک کشور عنوان کرد:

حیات یک دستگاه اجرایی به فعالیت روابط عمومی آن دستگاه بستگی دارد

جلسه شورای تخصصی مدیران روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی منطقه یک کشور در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران، اولین جلسه شورای تخصصی مدیران روابط عمومی های ادارات کل دامپزشکی منطقه یک کشور روز چهارشنبه 22 آبان ماه با حضور مدیر کل دامپزشکی ، کارشناسان روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و مدیران روابط عمومی 8 استان در محل دامپزشکی مازندران تشکیل شد.

در این جلسه دکتر سید حسین رضوانی با بیان اهمیت جایگاه روابط عمومی در بدنه دولت برای انتشار عملکرد و تنویر افکار عمومی افزود، دنیای امروز دنیای ارتباطات می باشد و ارتباط اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز جامعه بشری است.

وی در ادامه تصریح کرد، روابط عمومی بعنوان کاهش دهنده شکاف احتمالی بین مجموعه ای که در آن انجام وظیفه می کند و مخاطبین و همچنین بعنوان پل ارتباطی بین همکاران و مدیران می تواند برای پیشبرد اهداف سازمانی گام بردارد و این مهم تحقق نمی یابد مگر با حضور یک روابط عمومی امین، فعال و پویا که انتظار می رود با مدیریتی که در سطح روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور سراغ دارم در عرصه سلامت و ارتقای سطح بهداشت عمومی موفق عمل کنیم.

در ادامه هر یک از مدیران روابط عمومی استانهای مازندران، تهران، البرز، قم، سمنان، گلستان و گیلان در خصوص موضوع جلسه که به استناد تصمیمات شورای ملی روابط عمومی نظرسنجی الکترونیک از طریق پرتال و تهیه و تولید فیلم از سختی شرایط کار دامپزشکی بود مطالبی را ایراد کردند و کارشناسان حاضر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به آن پاسخ گفتند.

گفتنی است شورای ملی روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متشکل از روسای مناطق پنجگانه بوده که در منطقه یک کشور شامل استانهای تهران، البرز، مرکزی، مازندران، قم، سمنان، گلستان و گیلان به ریاست روابط عمومی دامپزشکی استان مازندران این جلسه یکروزه در ساری برگزار شد.

شایان ذکر است دکتر رضوانی مدیر کل دامپزشکی مازندران در این جلسه از مهندس عابدین رضائی معاون دفتر فاوای سازمان که چندین سال در حوزه روابط عمومی تلاش کردند تجلیل کرد.

 

 

 

  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٦٠٤١/
  • ١٠:١٢ - 1398/08/27/
  • تعداد بازدید: 430
کلید واژه ها