چاپ
ارسال به دوست

پایان ماموریت 2 روزه بازرسان سازمان دامپزشکی در استان خوزستان

7نفر از کارشناسان دفاتر فنی و اداری سازمان دامپزشکی کشور طی روزهای 4 و 5 آذر ماه، نحوه عملکرد مجموعه دامپزشکی استان خوزستان را مورد ارزیابی قرار دادند.

مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان با اعلام این خبر افزود: بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان دامپزشکی کشور 7 نفر از کارشناسان فنی، با حضور در اداره کل دامپزشکی استان عملکرد مجموعه دامپزشکی را مورد ارزیابی قرار دادند.

دکتر مصطفی کنارکوهی تصریح کرد: با عنایت به اطلاع رسانی قبلی صورت گرفته مبنی بر حضور بازرسان سازمان دامپزشکی در استان، کلیه همکاران و بهره برداران از نزدیک با مسئولین و کارشناسان تیم اعزامی دیدار و مشکلات احتمالی را مطرح کردند.

تیم بازرسی سازمان دامپزشکی کشور در ادامه بازدید های خود با تشکلها و اتحادیه های صنفی دیدار و گفتگو کردند و با حضور در شهرستانهای تابعه استان و با حضور در اماکن مرتبط با فعالیتهای دامپزشکی، ضمن دیدار با فعالان بخش خصوصی و کارکنان دامپزشکی از نزدیک در جریان امور مرتبط قرار گرفتند.

لازم به ذکر است در پایان این بازدید دکتر غفاری مسئول تیم بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان دامپزشکی کشور با ارائه توضیحاتی، هدف از این بازرسیها را ارائه گزارش نحوه کارکرد ادارات کل دامپزشکی استان ها به مسئولین مربوطه ذکر کرد و ادامه داد که انجام بازرسی ها با هدف  اصلاح امور و رفع خطاهای احتمالی و صرفه جویی در هزینه ها می باشد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٦٤١٠/
  • ١٠:٠٣ - 1398/09/09/
  • تعداد بازدید: 304
کلید واژه ها