چاپ
ارسال به دوست

از سوی مرکز ملی تشخیص آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور انجام شد:

تجلیل از زحمات ناصر فروتن همکار بسیجی سازمان دامپزشکی در فدراسیون کشتی

مرکز ملی تشخیص آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور از زحمات و تلاشهای همکار ارزشمند و بسیجی مهندس ناصر فروتن تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در جریان مراسمی که در مرکز ملی تشخیص آزمایشگاه‌های مرجع و مطالعات کاربردی این سازمان و با حضور دکتر محمد حبیبی رئیس این مرکز برگزار شد، همکاران مرکز مذکور ضمن تجلیل از مقام شهدا و قدردانی از خدمات بی ریا و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام به بیان خاطره ای از بسیجی شهید مجتبی عظیمی که در زمان تهیه آب از تانکر آب عراقی‌ها با اصابت گلوله توپ به شهادت رسید و به نام "امدادگر سقا" در بین همرزمانش مشهور شد پرداختند.

در این مراسم از زحمات و تلاشهای همکار ارزشمند و بسیجی مهندس ناصر فروتن به پاس اینکه در زمان تصدی مسئولیت تدارکات و پشتیبانی در سازمان دامپزشکی، یاریگر همکاران مرکز ملی تشخیص بوده است تجلیل به عمل آمد.

ناصر فروتن، داور پرافتخار بین المللی کشتی ایران مدتی است به دعوت علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به عنوان رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران مشغول خدمت به جامعه ورزشکاران و به ویژه هواداران ورزش ملی ایران شده است.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٦٤٦٨/
  • ١٠:١٨ - 1398/09/10/
  • تعداد بازدید: 712
کلید واژه ها