• 99/11/30 - 13:45
  • تعداد بازدید : 430
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

انتصاب دکتر گلپایگانی به مدیریت اداره کل دامپزشکی مازندران

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور حکمی، مدیرکل جدید اداره کل دامپزشکی استان مازندران را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در آیین تودیع و معارفه ای که امروز پنج شنبه با حضور دکتر کشاورز، دکتر خداویردی و مهندس مومنی معاونان سازمان برگزار شد؛ با حکم دکتر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور، دکتر محمد حسن گلپایگانی به سمت مدیر کل دامپزشکی استان مازندران منصوب و از مدیرکل سابق این اداره کل تقدیر شد.
در حکم ماکنعلی خطاب به محمد حسن گلپایگانی آمده است: «با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل دامپزشکی استان مازندران منصوب می‌شوید. اهمیت تنوع و گستره فعالیت‌های حساس و حاکمیتی دامپزشکی ایجاب می‌نماید که جنابعالی با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد در ارتقاء بهداشت دام و فرآورده های دامی در توسعه صنعت دام، طیور، زنبورعسل و آبزیان استان و بهداشت عمومی گام های موثری بردارید. توفیق جنابعالی را در رعایت اصل اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.»
دکتر محمدحسن گلپایگانی در حال حاضر رئیس سازمان نظام دامپزشکی استان مازندران است و پیش از این نیز به عنوان مدیر اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی این استان خدمت کرده است. وی از سال 90 مدرس دانشکده‌های دامپزشکی استان مازندران بوده و در حوزه فعالیت تشکل‌های مردم نهاد و همچنین تحریریه نشریات دانشجویی فعال بوده است.
معاونان رئیس سازمان دامپزشکی کشور در آیین تودیع و معارفه مدیران کل دامپزشکی استان مازندران، از زحمات دکتر سید حسین رضوانی مدیرکل سابق دامپزشکی مازندران که از سال 93 تا امروز این مسئولیت را بر عهده داشته است

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271734
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید