• 1402/11/18 - 20:48
  • تعداد بازدید: 3811
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در آیین گرامیداشت مبعث و دهه فجر در سازمان دامپزشکی:

انقلاب اسلامی در سال 57 ایرانیان را آزاد کرد

آیین گرامیداشت روز مبعث و دهه فجر در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، در نمازخانه سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، آیت الله ربانی، نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی صبح امروز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز مبعث و دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور مدیران و کارکنان ستادی این سازمان در نمازخانه سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد؛ گفت: ما موارد تجلی بسیار داریم اما یک تجلّی اعظم داریم و آن شب مبعث است.
 
 
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با استناد به وقایع سال ۱۳۵۷ و همچنین کشتارهای میدان ژاله (میدان شهدای کنونی) و ... تاکید کرد: با توجه به این جهات می‌توان گفت انقلاب اسلامی در سال 57 در واقع همه ما را آزاد کرد و همان مسیر انقلاب رسول‌ الله رخ داد و خوشبختانه خداوند مقدر کرده است که تا امروز ادامه پیدا کند.
 
وی با بیان اینکه در سال ۵۶ همه دنیا از شاه حمایت کردند و در سال ۵۷ رئیس جمهوری وقت آمریکا (جیمی کارتر) به ایران آمد و گفت: ایران جزیره امن است گفت: این در حالی است که برخی بیمار هستند و همچون دوران مشاهده معجزه پیامبر که با وجود معجزه قرآن ایمان نمی‌آوردند، معجزات انقلاب اسلامی را نیز می‌بیینند اما ایمان نمی‌آورند. 
 
حجت‌الاسلام رنجبران، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور نیز با اشاره به اقدام ارزشمند 33 میلیون خدمت جهادی رایگان به مردم طی دو سال اخیر در سازمان دامپزشکی کشور این اقدامات را حاوی خصوصیت ایمان و تعهد  و خصوصیت علم برشمرد و در خصوص روز مبعث نیز افزود: امت پیامبر یک شب عبادت می‌کند و یک عمر بهره آن را می‌برد.
 
وی با بیان اینکه پیامبر پیشوای همه خوبی‌هاست اظهار کرد: در واقع این انقلاب به برکت وجود انقلاب پیامبر هست و توصیف‌های زیبای حضرت امیر(ع) از پیامبر ( ص) واجد لذت فراوانی در این روزهای خاص است. از جمله اینکه حضرت امیر در نهج البلاغه در خصوص پیامبر می فرماید پیامبر اسلام اخلاق بسیار نیکو داشت. پیامبری که اهل سازگاری بود و نه خشونت.
 
وی با اشاره به اینکه برای پیامبر حدود 100 صفت نقل شده است ابرازامیدواری کرد تا همه به صفات پیامبر آراسته شویم.
  • گروه خبری: اخبار داخلی,حوزه نمايندگي ولايت فقيه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314903
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه