• 1400/10/08 - 18:19
  • تعداد بازدید : 158
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با توجه به اهمیت شناخت بیماری‌های حیات وحش در کنترل بیماری‌های دامی منتقله انجام شد،

برگزاری دوره آموزشی «اصول شناخت بیماری‌های حیات وحش» با تاکید بر اصول کالبدگشایی و نمونه‌برداری

دوره آموزشی « اصول شناخت بیماری‌های حیات وحش» با تاکید بر اصول کالبدگشایی و نمونه برداری مطابق با استانداردهای OIE با همکاری دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دام و مرکز ملی تشخیص و مطالعات کاربردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دوره آموزشی « اصول شناخت بیماری‌های حیات وحش» با توجه به اهمیت شناخت بیماری‌های حیات وحش در کنترل بیماری‌های دامی منتقله از حیات وحش در مرکز ملی تشخیص و مطالعات کاربردی برگزار شد.
این دوره آموزشی با تاکید بر اصول کالبدگشایی و نمونه برداری مطابق با استانداردهای OIE با همکاری دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌های دام و مرکز ملی تشخیص و مطالعات کاربردی در روز یکشنبه مورخ 1400/10/5 به صورت وبیناری برای همکاران ادارات کل دامپزشکی استان‌ها برگزار گردید. 
دکتر «محمد حبیبی» رئیس مرکز تشخیص و مطالعات کاربردی سازمان دامپزشکی کشور در خصوص اهم مباحث تدریس شده در رابطه با مباحث این دوره به خبرنگار ما گفت: با توجه به اهمیت اصول مواجهه با تلفات در حیات وحش و اصول کالبد گشایی در گونه‌های مختلف پستانداران حیات وحش در تشخیص بیماری‌ها و علل مرگ در حیات وحش، این موارد به صورت مفصل به انضمام اصول نمونه برداری به صورت مصور تدریس گردید. 
به گفته حبیبی، جلسه دوم این دوره آموزشی نیز امروز در حال برگزاری است.
  • گروه خبری : مرکز ملی تشخیص\u060C آزمایشگاه\u200Cهای مرجع و مطالعات کاربردی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 280350
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه