• 1400/01/17 - 14:56
  • تعداد بازدید : 90
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی اجلاس عمومی هشتاد و هشتم سازمان جهانی بهداشت حیوانات

نخستین جلسه کمیته اجرایی اجلاس عمومی هشتاد و هشتم سازمان جهانی بهداشت حیوانات با حضور رابطین ملی این سازمان بین المللی و اعضا کمیته مذکور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نقل از دفتر سازمانهای تخصصی و روابط بین الملل این سازمان، در این جلسه دکتر میرزایی مدیر کل دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین الملل و ریاست کمیته مذکور، مطالبی را در خصوص اهمیت حضور فعال و موثر کشور جمهوری اسلامی  ایران در اجلاس عمومی 88 ایراد کرد.
وی در ادامه مطالبی در خصوص نحوه برگزاری اجلاس عمومی 88 در سال جاری و تاریخ‌های مهم در برگزاری اجلاس عمومی و وظایف هر کشور قبل و حین اجلاس و همچنین اسنادی که توسط سازمان جهانی بهداشت دام جهت مطالعه و تصویب ارسال شده بود را به اعضای کمیته ارائه کرد.
اجلاس عمومی 88 oie در سال جاری از تاریخ 24 می تا 28 می ( 3 خرداد تا 7 خرداد 1400) و به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار می‌شود و پاره ای از اقدامات مهم در برگزاری اجلاس به عهده کشورهای عضو گذاشته شده است که در این راستا دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل  سازمان دامپزشکی کشورمان یک کمیته اجرایی جهت مشارکت هرچه بهتر و موثرتر کشورمان  در اجلاس عمومی 88 oie تشکیل داده است.

  • گروه خبری : دفتر سازمان های تخصص\u060C روابط عمومی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272861
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید