• 99/11/22 - 09:54
  • تعداد بازدید : 327
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور پیامی در چهل و دومین بهار انقلاب:

بر سر پیمان انقلاب در صیانت از سرمایه‌های ملی هستیم

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور پیامی در چهل و دومین بهار انقلاب، تنظیم آهنگ حرکت سازمان دامپزشکی کشور را در کنار سایر نهادهای ایران اسلامی، در میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و در مسیر بیانات رهبر معظم انقلاب، در راستای صیانت از سرمایه‌های ملی و پیشتازی در عرصه های علمی این بخش برشمرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان امروز با صدور پیامی که با جمله «22 بهمن یوم الله است» از فرمایشات ماندگار حضرت امام خمینی(ره)، آغاز شده، تاکید کرده است: اگرچه امسال به دلیل شیوه ویروی کووید 19 امکان حضور دوشادوش در کنار هم‌میهنان فراهم نشده است، اما این حضور در فضای مجازی و در عرصه‌های دیگر به نمایش گذاشته شده است...

متن کامل پیام وی به شرح ذیل است:

«انقلاب اسلامی و تولد شکوهمند آن، در عصر کنونی، نقطه عطفی شد در تاریخ معاصر و خط بطلانی شد بر زورگویی استکبار و مهر تاییدی شد بر پیروزی خون بر شمشیر.

در حالی چهل و دومین بهار انقلاب را پشت سر می‌گذاریم که چشم دنیا به افتخارات و پیروزی‌های ایران اسلامی است و هر روز با وجود فشارها و تهدیدات بی‌شمار دشمنان انقلاب، بر شمار دستاوردهای نظام اسلامی در ابعاد مختلف افزوده می‌شود.

بی‌شک، دهه چهارم انقلاب، با رویکردی منبعث از گام دوم انقلاب و بصیرت افزایی در آحاد جامعه آغاز شده و وظیفه هر یک از ماست تا در جایگاه‌های مختلف در این مسیر، بر اقتدار ایران اسلامی بیفزائیم.

اگر چه امسال، شرایط بیماری کرونا اجازه حضور دوشادوش در کنار هم میهنان را به ما نمی‌دهد، اما این حضور را در فضای مجازی و در عرصه‌های دیگر به نمایش گذاشته و با عزمی جزم‌تر از هر سال، بر محور اقتدار و عظمت ایران اسلامی، حضور خود را به اثبات خواهیم رساند.

سازمان دامپزشکی کشور نیز در کنار سایر نهادهای ایران اسلامی، در میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و در مسیر بیانات رهبر معظم انقلاب، آهنگ حرکت خود را تنظیم نموده و در راستای صیانت از سرمایه‌های ملی و پیشتازی در عرصه های علمی این بخش از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.»

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271524
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید