• 1400/03/10 - 17:56
  • تعداد بازدید : 119
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

تدوین برنامه‌های تحقق شعار سال 1400 در 2 بخش پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید در سازمان دامپزشکی کشور

دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور، از تدوین برنامه‌های تحقق شعار سال 1400 در 6 محور و در 2 بخش پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر «سید اسماعیل حسینی‌مقدم» مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان صبح امروز دوشنبه در نشست« تحقق شعار سال 1400» که به «پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید» اختصاص یافته است گفت: تحقق شعار سال 1400 در دو بخش «پشتیبانی» و «مانع‌زدایی» از تولید تفکیک و دسته‌بندی شده که در محورهای شش‌گانه مانند تولید و پرورش دام و طیور؛ آبزیان، تشخیص و درمان؛ آزمایشگاه؛ اعتبارات و منابع اعتباری؛ تسهیلات در خدمات و مباحث فرهنگی تدوین شده است.
وی با بیان اینکه در زمینه تولید و پرورش دام وطیور 16 برنامه در بخش پشتیبانی و 16 برنامه مانع‌زدایی و در مجموع 32 برنامه تدوین شده است اظهار کرد: بخش دوم شامل آبزیان بوده که متشکل از دو برنامه پشتیبانی و دو برنامه مانع‌زدایی است.
حسینی‌مقدم با بیان اینکه در زمینه تشخیص و درمان 4 برنامه پشتیبانی و 4 برنامه مانع‌زدایی تدوین شده است اظهار کرد: در محور آزمایشگاه هم یک برنامه پشتیبانی و یک برنامه مفصل برای مانع‌زدایی فراهم شده است.
موضوع اعتبارات و منابع اعتباری سازمان هم از دیگر بخش‌هاست که به گفته حسینی مقدم 6 برنامه پشتیبانی و 4 برنامه مانع‌زدایی برای آن جمع بندی شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه با بیان اینکه بخش دیگر هم «تسهیلگری در خدمات» است که یک برنامه مفصل در رابطه با پشتیبانی و چند برنامه مانع‌زدایی برای آن تدارک دیده شده تصریح کرد: آخرین بخش هم مباحث فرهنگی بود که دوستان در آن رابطه پیشنهاداتی داشتند که در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی با ابراز خشنودی از اینکه در مجموعه سازمان دامپزشکی کشور اهتمام کافی برای تحقق شعار سال 1400 وجود دارد و یکی از عنایات مقام معظم رهبری به مدیران در زمینه تعیین شعار سال، تشویق و هدایت آنها در جهتگیری عملکرد و برنامه ریزی مدیران است تصریح کرد: در همین راستا در وزارت جهادکشاورزی هم ستادی در این رابطه تشکیل شده که آیت‌الله تقوی و دکتر ماکنعلی عضو آن هستند.
حسینی‌مقدم در مورد جزییات بیشتر این برنامه‌ها نیز اعلام کرد: با توجه به نبود فرصت کافی این برنامه را در اختیار همکاران و رئیس سازمان دامپزشکی کشور قرار می‌گیرد تا مورد ملاحظه قرار گیرد.
این مقام مسئول در سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه اگر بنا باشد شعار سال 1400 با موضوع تولید که اساس ایجاد امنیت غذایی بر پایه آن است، در دستور کار قرار گیرد، باید برای این اتفاق فرهنگ‌سازی کرد افزود: در واقع تنها با مدیریت جهادی تولید و جهش آن ممکن خواهد بود و در مجموعه دامپزشکی به عنوان مجموعه ارزنده وزارت جهادکشاورزی، ایجاد فرهنگ مدیریت جهادی به تحقق شعار سال کمک خواهد کرد.
وی با اعلام اینکه در نظر است با تصویب شورای معاونین سازمان دامپزشکی کشور، اجلاسی مجازی برای مدیران سازمان با عنوان فرهنگ جهادی مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید برگزار شود گفت: این اجلاس در واقع جهت نهادینه شدن فرهنگ مدیریت جهادی برای تولید خواهد بود که در این رابطه باهمکاری و مساعدت روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، فراخوان مسابقه ایده برتر در رابطه با تحقق شعار سال اعلام خواهد شد.
  • گروه خبری : حوزه نمايندگي ولايت فقيه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 274372
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید