• 1402/02/28 - 19:15
  • تعداد بازدید: 764
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در مراسمی با حضور سرپرست وزارت جهادکشاورزی در تبریز

روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور بازهم «برترین روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی» شد

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در مراسمی با حضور سرپرست وزارت جهادکشاورزی در تبریز، روابط عمومی این سازمان همچون سال گذشته موفق به کسب رتبه برگزیده و برترین روابط عمومی بین دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهادکشاورزی گردید.

«دکتر سید محمد آقامیری» سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در این آیین که در مورخ 27 اردیبهشت در سومین گردهمایی مدیران روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در تبریز برگزار شد، ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به تمام فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات به ویژه در بخش خصوصی و دولتی کشاورزی، افزود: روابط عمومی‌کار یک لشکر را می‌کند و نگاه رهبری به روابط عمومی همین است و به این ترتیب موضوع جهاد تبیین را مطرح فرمودند.

سرپرست وزارت جهادکشاورزی گفت: مردم به دنبال آگاهی هستند و روابط‌عمومی نهاد آگاهی‌بخش و اطلاع‌رسان هر سازمانی است و بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب «اگر کاری می‌کنید به مردم اطلاع‌رسانی شود که چه اتفاقی افتاده است».

وی ادامه داد: برنامه‌ای تدوین می‌شود و در طول این برنامه کارهایی انجام خواهد شد؛ روابط‌عمومی اطلاع‌رسان، هم‌افزا و اعتمادساز و به دیگر بیان پیوست اجتماعی طرح است.

دکتر آقامیری با تاکید بر این که روابط عمومی‌ مشاور عالی رییس سازمان‌ است، یادآور شد: اگر جایگاه مشاور در استان‌ها و سازمان‌های جهادکشاورزی برای روابط عمومی‌ تعریف نشده، اعلام کنند تا این موضوع، ابلاغ رسمی شود.

سرپرست وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه بهترین مشاور رییس، روابط عمومی است، گفت: روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و خدمت است و باید نگاه ویژه به آن‌ داشت، چرا که یکی از وظایف روابط عمومی، اقناع‌سازی است.

وی با تاکید بر جایگاه ویژه روابط عمومی، افزود: گاهی اوقات می‌توان دشمن را مایوس کرد، حتی اگر کاری نشده باشد، در حالی که کارهای زیاد انجام شده و اگر این کارها اطلاع‌رسانی نشود، موجب خوشحالی دشمنان می‌شود.

در پایان این مراسم که علاوه بر دکتر آقامیری سرپرست وزارت جهادکشاورزی، دکتر رضازاده، مشاور سرپرست وزارت جهادکشاورزی و رئیس مرکز روابط عمومی جهادکشاورزی، سردار زین‌العابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی و سردار راستی نماینده مجلس شورای اسلامی حضور داشتند؛ از «دکتر امین اسدی» مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نمایندگی از تمام همکاران روابط عمومی این سازمان تقدیر شد.

  • گروه خبری: اخبار اسلایدر,اخبار روابط عمومی
  • کد خبر : 301786
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه