• 1400/07/12 - 11:52
  • تعداد بازدید : 108
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور در اجلاس مدیران استانی:

صد درصد گوشت توزیعی در بازار ایران حلال است

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سازمان دامپزشکی کشور گفت: موضوع امنیت بهداشتی و حلیت غذا دو ماموریت مهمی است که همکاران ما در حوزه دامپزشکی و 500 روحانی ناظر شرعی دفتر نمایندگی ولی فقیه به آن همت دارند و به ضرس قاطع اعلام می‌کنیم آنچه در بازار گوشت به مردم عرضه می‌شود 100 درصد حلال است

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حجت الاسلام دکتر «سید اسماعیل حسینی‌مقدم» مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان، امروز یکشنبه به عنوان یکی از سخنرانان اجلاس مدیران استانی و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استانها در دومین روز هفته دامپزشکی با اشاره به ماموریت‌های مهم سازمان دامپزشکی کشور در پیشگیری از بروز بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان گفت: نگاهی به آمار سازمان جهانی بهداشت نشان می‌دهد از حدود 1700 بیماری مشترک حدود 48 درصد آنها از طریق حیوان به انسان منتقل می‌شود که نمونه اخیر آن که جهان را به ستوه آورده است از حیوان به انسان منقل شده و دنیا را تحت سیطره خود قرار داده است.
وی با بیان اینکه روحانیت سازمان دامپزشکی کشور ماموریتی متفاوت از روحانیت سایر سازمانهای تحت پوشش جهادکشاورزی را دنبال می‌کنند. مدیریت جهادی، مسائل عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز و سایر آیین‌ها موضوع مهم حلّیت خوراک و غذای انسان که نقش آن در رسالت پیامبر اکرم هویداست و در احادیث ائمه اشاره شده است را نیز دنبال کرده و می‌کند.
حسینی مقدم با بیان اینکه امروز امنیت غذایی رکن مهم تمدن انسانی به شمار می رود تصریح کرد: موضوع امنیت بهداشتی و حلیت غذا دو ماموریت مهمی است که همکاران ما در حوزه دامپزشکی و 500 روحانی ناظر شرعی دفتر نمایندگی ولی فقیه به آن همت دارند و به ضرس قاطع اعلام می‌کنیم آنچه گوشتی که در بازار به مردم عرضه می‌شود 100 درصد حلال است و با هر مورد مشکوک نیز برخورد و معدوم می‌گردد.
مراسم بزرگداشت هفته دامپزشکی به صورت اجلاس مدیران استانی و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در استانها با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور، نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی و سایر مدیران ستادی این سازمان برگزار شد.
لازم به ذکر است در بخشی از این مراسم حجت الاسلام «سید حسن ربانی» نمیانده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی با اشاره به برخی خلقیات ارزشمند و ستودنی پیامبر اکرم و سایر ائمه و اهمیت رعایت اخلاق در جامعه خواستار حسن توجه ویژه و تلاش همه مردم کشور جهت محبت و حذف هرگونه کینه نسبت به همنوعان شد.
مراسم بزرگداشت هفته دامپزشکی به صورت اجلاس مدیران استانی و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان‌ها با حضور دکتر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور، حجت الاسلام «سیدحسن ربانی» نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و سایر مدیران ستادی این سازمان برگزار شد.

  • گروه خبری : حوزه نمايندگي ولايت فقيه,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277483
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه