• 1403/03/21 - 07:57
  • تعداد بازدید: 146
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور بمناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن پیام دکتر مجتبی نوروزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی به شرح ذیل است:

هفته جهاد کشاورزی را به همه تولیدکنندگان عزیز حوزه کشاورزی و همه پرسنل زحمتکش وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور تبریک می‌گویم و امیدوارم مثل همیشه در حوزه امنیت غذایی کشور، تلاش و پایداری لازم را داشته باشیم و بتوانیم وظیفه‌مان را در قبال مردم انجام دهیم.


بدون تردید بخش کشاورزی در برنامه های توسعه اقتصادی کشور نقش محوری داشته، چرا که با امنیت غذایی کشور و مشارکت تولیدکنندگان عجین شده است.


تولیدکنندگان عزیز در اقصی نقاط کشور با جدیت در طول سال‌های گذشته تا به امروز سفره مردم و امنیت غذایی آن‌ها را پایدار نگاه داشته‌اند، این عزیزان در تامین غذا مهم‌ترین نقش را بر عهده‌ دارند و با دلسوزی و غیرت در طول این سال‌ها تلاش کرده‌اند.


تولیدکنندگان عرصه دارو و واکسن، دامداران و مرغداران و عزیزانی که در حوزه آبزیان تلاش می‌کنند‏، در اقصی نقاط کشور به آنان خدا قوت می‌گویم.


دولت سیزدهم تمام تلاش خود را در حمایت از حوزه تولید با برنامه‌های مدون به‌پیش می‌برد و همچنین تمام تلاش خود را برای این که مصرف‌کنندگان بتوانند با فراوانی و فراهمی‏، محصولات کشاورزی و دامپروری را همراه با سلامت و با کیفیت در اختیار داشته باشند، تا تولید بتواند استمرار پیدا کند. مصرف‌کننده در کنار تولیدکننده دو بازوی مهمی هستند که در کنار هم می‌توانند از تولید، سلامتی، فراهمی و قیمت مناسب صیانت کنند.


برای همه تولیدکنندگان عزیز بخش کشاورزی و همه کارکنان خدوم وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور که در اقصی نقاط کشور و در شهرهای کوچک و بزرگ و روستاها، در همه ‌جا هستند و کمک و تلاش می‌کنند تا حوزه تولید پایدار بماند، آرزوی عزت و سربلندی دارم.


دکتر مجتبی نوروزی

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور

  • گروه خبری: اخبار داخلی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 320733
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه